Агропідприємства Рівненщини отримують колосальні збитки через “Укрзалізницю”

Щасливе
30.11.2017  09:10

Підприємці Рівненщини б’ють на сполох через відсутність вагонів, які перевозять вантажі. Це напіввагони – відкриті з високими бортами, в яких навантаження відбувається насипом. У таких вагонах, в біг-бегах (м’яких контейнерах) перевозять цінний вантаж для сільського господарства – мінеральні добрива.

На сьогоднішній день підприємства мають дефіцит таких вагонів більше 150. Як наслідок, це більше 10 000 тон не відвантажених з затримкою три-чотири тижні цінних добрив.

–         Особливе загострення ми відчуваємо впродовж двох-трьох останніх місяців. І це вже не вписується в жодні рамки. З 50-60 вагонів, які ми потребуємо в тиждень, ми отримуємо два-три вагони. А чекати немає як, адже ми повинні їх відправляти вчасно, коли сільськогосподарські виробники потребують внесення саме цих добрив, – говорить голова спостережної ради групи компаній «УкрТехноФос» Юрій Супрунюк.

 

Опубліковано Юрієм Подорожнієм 23 листопад 2017 р.

Представники кількох аграрних підприємств Рівненщини пікетували управління Укрзалізниці у Рівному. Фірми не мають змоги вивезти добрива з переповнених складів через мізерну кількість вагонів. Тим самим втрачають колосальні кошти, які могли б заробити для себе та області (як платники податків). Доводиться урізати заробітну плату працівникам і існування підприємств знаходяться у підвішеному стані.

 

Опубліковано Юрієм Подорожнієм 23 листопад 2017 р.

У Рівненській дирекції Укрзалізниці пояснюють, що про проблему знають, але вирішити її власними силами не можуть. В.о. першого заступника керівника дирекції управління Олександр Тарасюк пояснив, що для вантажних перевезень на всі підприємства Рівненщини є близько 50 вантажних вагонів, хоча потрібно 700-800.

, , , переглядів: 1 354


На правах реклами


Один коментар
  1. А чому не користуються автомобільним транспортом? Залізниця дешевша? Менше зароблять значить.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *