Агросадиба “Зелений дуб”: Як зробити вовняну ковдру (+ВІДЕО)

квиток на автобус
Щасливе
30.11.2017  13:28

Депутат Здолбунівської міської ради та місцевий фермер Андрій Кардаш показав на відео процес чесання вовни, настриженої з овець, що мешкають на садибі “Зелений Дуб” та виготовлення ковдри з даної сировини.

Відео: Roman Kardash

Про садибу:

Ферма і садиба “Зелений Дуб” ПП Кардаш знаходиться на невеликому мальовничому плато східних Кременецьких гір між верхньою і нижньою частиною села Зелений Дуб на півдні Рівненської області на межі з Тернопільською областю на відстані 30-40 км від районних центрів Здолбунів, Остріг, Шумськ, Дубно та Кременець на території Дермансько-Мостівського ландшафтного парку. З вікна садиби відкривається майже гірський краєвид.

Фото: http://z-dub.kardash.com.ua/images/vivci%205.jpg

      Парк, який займає частину Малого Полісся, Кременецьких гір та Мізоцький кряж, є особливою територією в лісовій зоні рівнинної частини України. Специфічність його історичного формування обумовила різноманітність та оригінальність ландшафтів, рослинного та тваринного світу.  Це унікальне місце в Україні не лише з природної точки зору, це також своєрідний історико-культурний заповідник держави. Тут знаходяться  визначні пам’ятки історії та архітектури національного і європейського значення (здавна відомі такі міста і містечка як Острог, Дубно, Мізоч, Новомалин, Верхов, Межиріч, Дермань, Гурби,  Шумськ, Кременець).   Цей край є свідком національно-визвольних змагань українського народу за свою свободу і незалежність. Широкий вибір для туристичних оглядин створює  історико-туристичний маршрут: Почаїв – Кременець – Межирічі – Новомалин – Остріг – Дермань – Гурби – Дубно – Берестечко.

, , , , , , переглядів: 2 606


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *