Агровиробникам відкриті нові можливості кредитування

Щасливе
07.09.2018  10:27

   Завдяки лізинговому онлайн-калькулятору на сайті lizing.pb.ua можна всього за хвилину отримати попереднє рішення щодо фінансування купівлі нової техніки чи обладнання, а також дізнатися про строк фінансування, розмір авансового платежу та щомісячних внесків.

   “Купівля власної техніки вигідніше, ніж оренда, а також, це вигідна інвестиція, – наголошує директор Північно-Західного РУ ПриватБанку Юрій Войтенко. – Тоді ти точно впевнений, що ніхто не підведе в сезон, і гарантовано своєчасно пройде посівна та збір урожаю. Крім цього – це економічно вигідно, адже проведення сільськогосподарських робіт своєю технікою дешевше, ніж орендованою”.

   Серед головних переваг програми Агролізингу від ПриватБанку є:

  • Строк лізингу – до 5 років.

  • Адаптований графік погашення з урахуванням сезонності бізнесу.

  • Не потрібно виводити з обігу всі 100% вартості покупки. Можна оплатити техніку частинами за рахунок прибутку від її використання.

  • Економія на податкових платежах за рахунок амортизації, податкового кредиту за ПДВ і збільшення витрат на суму процентів і комісій.

  • Своєчасне виконання постачальником сільгосптехніки зобов’язань гарантує ПриватБанк.

  • Банк захищає майно. На предмет лізингу не можна накласти арешт або звернути стягнення.

  • Для залучення фінансування не потрібна додаткова застава.

   Аграрні підприємства отримують контракти одразу з урахуванням держкомпенсацій. В залежності від розмірів підприємства – від 25% до 40% вартості техніки вітчизняного виробництва, яку обирають у кредит.

   Також для невеликих фермерів (до 500 га землі) діють програми компенсації відсотків за кредитами: від 1% річних за кредитами “АгроКУБ”, кредитними лініями або кредитами на будь-яку техніку (імпортну у тому числі).

   Детальніше про програми компенсацій для агробізнесу можна дізнатися на agro.pb.ua, а про кредитування в лізинг – на lizing.pb.ua

   ПриватБанк є найбільш «підприємницьким» банком України: з початку року кількість корпоративних клієнтів банку збільшилася на 160 тисяч, банк обслуговує понад 800 тисяч рахунків юридичних осіб і підприємців. За рік роботи в Україні програми підтримки підприємництва «КУБ» ПриватБанк профінансував понад 20 000 проектів малого бізнесу на суму 2,7 млрд грн. За даними дослідження банківського ринку, проведеного GFK Ukraine, рахунками та іншими послугами ПриватБанку користуються 58,4% юридичних осіб та 73,2% приватних підприємців.

 

, , , , переглядів: 1 104


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *