Apple презентувала нову операційну систему iOS 11

Щасливе
07.06.2017  11:32

Компанія Apple анонсувала нову версію мобільної операційної системи iOS 11. Про це повідомляє itc.ua.

В ході презентації голова компанії Тім Кук нагадав, що 96% користувачів задоволені мобільною операційною системою від Apple, і 86% користувачів використовують найбільш актуальну версію iOS 10.

В iOS 11 компанія Apple впровадила 10 нових функцій і допрацювала базові технології. Повідомляється про синхронізацію повідомлень між пристроями з iOS і Mac OS. Наприклад, при видаленні повідомлення на смартфоні воно також автоматично буде видалено і на комп’ютері.

ЕПЛ Іос

В Apple Pay з’явилася підтримка платежів між користувачами. Разом з виходом нової iOS 11 буде впроваджена віртуальна карта Apple Pay Cash Card, де будуть зберігатися кошти, отримані від інших осіб. Потім ці гроші можна буде перевести на особистий банківський рахунок.

Велика увага була приділена поліпшенням в роботі віртуального асистента Siri. Покращено голосову модель, завдяки чому озвучка відповідей буде більш природною. Додатково Siri зможе здійснювати переклад між деякими мовами, зокрема англійською, китайською, французькою, німецькою, італійською, іспанською.

Завдяки новим інтелектуальним функціям Siri зможе робити припущення про те, що буде цікаво користувачеві, наприклад, теми новин. Причому, асистент зможе синхронізувати накопичені дані і знання між різними пристроями користувача, але при цьому заявлений високий рівень приватності.

В iOS 11 будуть впроваджені нові формати файлів для зберігання фотографій і відеороликів. HEVC кодування дозволить використовувати менше місця на накопичувачі для відео з роздільною здатністю 4K, а формат зображень JPEG поступиться місцем HEIF (High Efficiency Image Format). В Apple заявляють, що завдяки цьому вдасться зберігати більш якісні фотографії при меншому обсязі місця, що займається на накопичувачі.

Разом з тим, покращено додаток камери, а функція Memories скористається технологією машинного навчання для більш точного розпізнавання подій на знімках.

Серед інших нововведень згадуються запис екрану, клавіатура для введення однією рукою, FaceTime Live Photos, автозаповнення паролів в додатках. А завдяки підтримці ARKit розробники зможуть впроваджувати можливості доповненої реальності в свої додатки.

iOS 11 вже доступна для розробників, а реліз фінальної версії повинен відбутися восени цього року.

, , , переглядів: 918


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *