Архітектурно-містобудівельна рада Рівного засідатиме у новій локації

Щасливе
31.05.2019  08:30

Сьогодні, 31 травня, відбудеться засідання Архітектурно-містобудівної ради. Особливістю цього засідання стане зміна локації його проведення.

  • Це важлива подія, адже вперше засідання Архітектурно-містобудівної ради при Управлінні містобудування та архітектури виконавчого комітету Рівненської міської ради відбуватиметься не в стінах ЦНАПу, а у Майстерні міста на вулиці Лермонтова, – говорить заступник міського голови Рівного Віталій ГЕРМАН. – Цього дня чекали архітектори і всі ми. То ж, запрошуємо активну громаду міста – сьогодні о 14:00 у приміщенні Майстерні міста, що знаходиться за адресою: м. Рівне, вул. Лермонтова, 6, чергове засідання Архітектурно-містобудівної ради.

Порядок денний:

1.Розгляд пропозицій встановлення рекламних (театральних) тумб для розміщення оголошень в м. Рівному.

Доповідач – Дмитро Котляров – архітектор.

2.Розгляд передпроектних пропозицій реконструкції торгового павільйону під магазин продовольчих товарів на вул. Севастопольській, 49 в м. Рівне.

Доповідач – Тарас Шумейко – архітектор ПП «Техноком».

3.Розгляд передпроектних пропозицій опорядження фасаду з благоустроєм прилеглої території багатоквартирного житлового будинку по вул. Чорновола, 18 в м. Рівне.

Доповідач – Олександр Ковтонюк – архітектор.

4.Розгляд передпроектних пропозицій реконструкції квартири №62 у багатоквартирному житловому будинку №45 під стоматологічний кабінет на вул. Гагаріна в м. Рівне.

Доповідач – Оксана Байцар-Артеменко – архітектор.

5.Розгляд передпроектних пропозицій реконструкції квартири №8 у багатоквартирного житловому будинку №31 під офісні приміщення на вул. Гетьмана Мазепи в м. Рівне.

Доповідач – Оксана Байцар-Артеменко – архітектор.

, , , , переглядів: 1 041
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *