Аварійні відключення електроенергії не впливатимуть на безпеку дорожнього руху у Рівному

Щасливе
12.06.2024  11:00

Учора, 11 червня відбулася зустріч представників обласної та місцевої влади, поліції та фахівців служби відновлення та розвитку інфраструктури області, на якій обговорювалися заходи щодо забезпечення безпеки дорожнього руху у разі аварійних відключень електроенергії.

Одним з ключових питань було облаштування світлофорів на дорогах міждержавного та національного значення системами резервного живлення. За словами заступника голови Рівненської ОДА Олександра Кохана, таке обладнання вже довело свою ефективність у Рівному. У разі відсутності електропостачання світлофори забезпечують резервне живлення протягом 10-ти годин, що дозволяє уникнути хаосу на дорогах та знизити ризик дорожньо-транспортних пригод.

Пріоритет безпеки на дорогах

Заступник начальника Головного управління Національної поліції в Рівненській області Руслан Стрельбіцький підкреслив важливість безпеки на дорогах. Незважаючи на зменшення кількості ДТП з потерпілими (53 випадки у 2023 році проти 48 у 2024 році), питання безпеки на автошляхах залишається пріоритетним.

Як ВПО отримати субсидію в Рівному

Спільні зусилля всіх залучених сторін допоможуть створити більш безпечні умови для мешканців та гостей Рівного, забезпечуючи надійне функціонування транспортної інфраструктури в будь-яких умовах.

переглядів: 74


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *