Австрійці хочуть займатися водопровідними трубами на Рівненщині

Щасливе
21.07.2023  16:28

Начальник Рівненської ОВА Віталій Коваль зустрівся із потенційними партнерами Рівненщини з Австрії – представниками компанії МТА, яка працює в європейських країнах у галузі водопостачання та водовідведення.

Вони, зокрема, пропонують моніторинг систем нашого регіону, що дозволить наперед бачити можливі втрати води через ушкодження і вчасно проводити ремонт.

Компанія має спеціально розроблені «дрони» із камерою, які запускаються у водопровід і можуть досліджувати до 50 км труб за одне занурення. Під час дослідження застосовується візуальний, акустичний контроль, а також контроль тиску. Такі дослідження допомагають провести аналіз ризиків наперед, коли та чи інша ділянка водопроводу потребуватиме ремонту чи заміни. Крім того, МТА може проводити чистку водопровідних труб без втручання в мережу, тобто не роблячи у ній нових отворів. В основі технології – вода, повітря і тиск. Це система, яка вже зарекомендувала себе в Європі, – зазначив начальник Рівненської ОВА Віталій Коваль у своєму Телеграмі.

, , переглядів: 244


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *