Автомобілі Nissan під 0,01 % річних – особливі умови від ПриватБанку

квиток на автобус
Щасливе
Провидиця
16.08.2018  12:30

   Рівняни та мешканці області можуть придбати автомобілі  Nissan в розстрочку від ПриватБанку на акційних умовах.

   Офіційний дилер з продажу та сервісного обслуговування автомобілів Nissan  у Рівненській області – “Вік Партнер”, давно співпрацює з ПриватБанком. Відтепер придбати новий автомобіль з модельного ряду Nissan можна в розстрочку з річною відсотковою ставкою від 0,01% в залежності від початкового внеску (мінімум 10%) та терміну кредитування.

   Кредит на автомобілі в ПриватБанку оформляється за схемою фінансового лізингу. Програма передбачає кредитування автомобілів на термін до 5 років. Максимальна сума кредиту – 800 тисяч гривень. Мінімальний початковий внесок – 10 %. Якщо ж клієнт сплачує перший внесок у розмірі від 25%, то довідка про доходи не потрібна.

   Для тих, хто хоче придбати автомобіль Nissan, ПриватБанк спільно з автосалоном пропонує особливі відсоткові ставки – від 0,01 % до 12,5 % річних, залежно від терміну кредиту та розміру першого внеску. Важливо, що відсоткова ставка – фіксована на увесь період кредиту.

   “Переваги кредитування від ПриватБанку – це рекордно низька відсоткова ставка та швидкість оформлення. Кредитне рішення ухвалюється за 2 хвилини, після чого банк займається оформленням документів. До того ж, кредит можна погасити достроково без будь-яких додаткових комісій”, – пояснив керівник напрямку “Споживче кредитування” Північно-Західного регіонального управління ПриватБанку Олександр Мамчич.

    За більш детальною інформацією звертайтесь у будь-яке з 54 відділень ПриватБанку на Рівненщині, або можна отримати консультацію у фахівця за телефоном (097) 323 10 76 (Ірина Герасимчук) та 067 357 2368 (Олександр Чевдар). Ознайомитися більш детально з акційними пропозиціями банку, подати заявку та отримати попереднє рішення по розстрочці можна за посиланням pb.ua/avto.

, , , переглядів: 930Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *