“Baby Land” – країна дитинства у Рівному

14.02.2020

“Baby Land” – країна дитинства у Рівному

Місце, з якого не хочеться іти! “Не хочу додому! саме так кажуть вихованці першого ліцензованого закладу дошкільної освіти Baby Land.

За три місяці повноцінної роботи заклад показує неймовірні результати. Тут завжди весело, цікаво та креативно. Логопедичний супровід, яким славиться садок, вже показав себе в дії. А домашня та тепла атмосфера свят не залишає нікого байдужим!

У країні дитинства “Baby Land” активно проводиться робота з профілактики захворювань дихальної системи — тут діє соляна шахта, фітозона. Окрема ніша заповнена фізичним зміцненням та зростанням малюків. Адже великий повноцінний спортивний зал дає змогу дітям займатися баскетболом, футболом, кікбоксингом.

Також, особлива увага надається корекції постави, загальнозміцнюючим вправам, дихальній гімнастиці, масажу. І, звичайно, прогулянкам. Майданчики у “Baby Land” дають змогу гуляти за будь-якої погоди.

У групах дітки мають окремі зони для сну, гри, санітарно-гігієнічних процедур, зміни одягу. Щоб сон малят був спокійним і комфортним, у “Baby Land” потурбувалися про індивідуальні зручні екологічно чисті ліжечка.

Ще тут малята пізнають і вивчають іноземні мови, малюють свої перші шедеври в ART-студії, стають вправними танцюристами. А ласкаві та чуйні психологи за допомогою елементів казкотерапії, арт-терапії та піскової терапії активно розвивають разом із дітками емоційний інтелект, увагу, уяву, пам’ять. Завдяки сучасним ігровим методам малятам дуже цікаво та весело працювати.

Найкращі кухарі щодня радують малюків смачними та корисними стравами. Дітки у “Baby Land” завжди ситі та задоволені!

– Наш педагогічний колектив – це люди, які люблять дітей, вірять у них і ніколи не забувають, що теж були дітьми. Вихователі “Baby Land” не втомлюються вчитися новому, відвідувати пізнавальні семінари. Ми цінуємо індивідуальність кожної дитини! А також почуємо і втілимо у життя те, що ви бажаєте для своєї малечі, – говорить керівник ДНЗ “BABYLAND” Ірина ПЕТРИК-ЩОКОВА.

Цей садочок став улюбленим як для дітей, так і для батьків, адже, окрім ідеального зовнішнього оформлення та внутрішнього наповнення, тут зібрали найкращих вихователів та педагогів, які працюють з дітками на базі ліцензованих та авторських методик. Саме тому заслужено “Baby Land” отримав перемогу у номінації “Садочок року”.

м. Рівне, вул. В’ячеслава Чорновола, 91х (ЖК “На Щасливому”)

(096) 210-77-01(066) 447-93-44

 Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *