Багатодітний батько-рівнянин захищає Україну на фронті

квиток на автобус
Щасливе
06.02.2024  10:19
До широкомасштабного вторгнення життя 37-річного Валерія було в міру спокійним. Рівнянин працював на міжнародних перевезеннях. У його сім’ї четверо неповнолітніх дітей: сину 15, доні – 14 і донечкам-близнючкам – по 5.4.

фото з facebook.com/RivneODA

 «Не хотіли мобілізовувати, оскільки я багатодітний батько. Але якраз і через дітей я хотів йти в ЗСУ, щоб мати змогу захистити рідних. Моєму сину на той час було 13 років. І я не хочу передавати сину в спадок цю війну. Я не хочу, щоб через кілька років він був змушений брати до рук зброю, щоб воювати за волю рідної держави. Ми маємо раз і назавжди поставити цю орду на місце», – рішуче говорить старший сержант.
У березні 2022 року, Валерій разом із побратимами-однодумцями вперше стояв на плацу 23 інженерно-позиційний полк Командування Сил підтримки ЗСУ. Далі було навчання і вже у квітні перша ротація на Схід.

фото з facebook.com/RivneODA

«Про те, що я в ЗСУ знала лиш моя сім’я і кілька людей. Ми цю інформацію тримали в таємниці. Робили це для того, щоб моя мама, яка мешкає на Волині, не знала і не хвилювалась зайвий раз. Адже в мене є ще старший брат, котрий служить у Нацгвардії. Коли я їздив на довгі ротації й був без зв’язку, то мама знала, що я на рейсі закордоном. Але нещодавно хтось з дітей проговорився».
Каже, пояснив мамі, що по-іншому б не зміг. Бо той не хоче в армію, той боїться, той ще щось… А хто буде захищати Україну? Я не хочу неволі на своїй землі. Розумієте? – наче запитує у всіх і одночасно стверджує командир господарчого взводу в одному із підрозділів полку, Валерій.

фото з facebook.com/RivneODA

Захист рідної держави – це наче іспит совісті. Валерій у свій час давав присягу Україні, коли проходив строкову службу. Також він дав життя своїм дітям, а зараз хоче дати їм – вільну Україну.
За мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України старший сержант Валерій нагороджений президентською відзнакою “За оборону України”.
Про це йдеться на офіційній сторінці Рівненської ОВА.
, , переглядів: 37


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *