Басовий Кут знову на зв’язку: Укрпошта готується відкрити поштове відділення

Щасливе
24.02.2024  13:11

У мікрорайоні Басового Кута у Рівному знову засяє світло у вікнах місцевого поштового відділення Укрпошти, що припинило роботу на початку січня цього року через кадрові труднощі. Про це стало відомо під час прес-конференції, де інформацію оголосив Віктор Шакирзян, виконуючий обов’язки міського голови Рівного.

“Із задоволенням ми повідомляємо, що після узгодження з директором філії Укрпошти Іваном Люсаком ми домовилися про швидке відновлення роботи поштового відділення в Басовому Куті. Для нас важливо забезпечити комфорт та зручність для мешканців нашого міста”, – заявив Шакирзян.

Зараз Укрпошта активно залучає персонал та проводить ремонтні роботи у приміщенні майбутнього відділення. Іван Люсак, керівник Укрпошти Рівного, пояснив, що основна увага приділяється підбору кваліфікованих працівників для якісного та оперативного обслуговування мешканців.

За його словами, поки роботу поштового відділення в Басовому Куті не відновлено, мешканці можуть скористатися послугами іншого відділення Укрпошти за адресою: вулиця Соборна, 56. Це дозволить уникнути незручностей та отримати поштові відправлення без затримок.

 

переглядів: 63


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *