Безпечна зима – рекомендації від ПриватБанку для рівнян

квиток на автобус
Щасливе
Провидиця
30.11.2017  12:30

У зимовий період людина постійно наражається на небезпеку отримати травму на зледенілих дорогах або каліцтво від падаючих бурульок на відлигу. У ПриватБанку можна оформити страховку від нещасних випадків і убезпечити себе від примх погоди та захиститися від небажаних витрат на лікування.

Послуга ПриватБанку  “Захист на кожен день” – це програма страхування від нещасних випадків. Вона забезпечує фінансовий захист упродовж тимчасової непрацездатності та компенсовує витрати на лікування. Страховка покриває фізичні ушкодження, травми або розлад здоров’я особи в результаті нещасного випадку,  опіки, обмороження, гострі отруєння, укуси тварин або отруйних комах, змій, ураження блискавкою або електричним струмом, протиправні дії третіх осіб.

Не обов’язково витрачати великі кошти для того, щоб застрахувати себе, свою родину та близьких. Із страховкою “Захист на кожен день” від ПриватБанку можна сплачувати щомісяця лише мінімально 20 грн, а у разі ушкодження – отримати виплату до 50 тисяч грн. Крім цього, можна оформити страховку і на більшу суму. Вносячи кожен місяць по 50 грн, клієнт має змогу отримати страхову виплату до 125 тисяч грн, а при внесенні щомісяця 100 грн страхова виплата становить до 250 тисяч грн.

Угода укладаєтся на рік з можливістю автоматичного продовження. Важливо, що дія угоди не обмежується територією України, а поширюється на весь світ. Застрахувати можна не тільки себе, але й членів своєї сім’ї: чоловіка, дружину, батьків чи дітей (віком від 1 місяця).

Якщо ж трапився нещасний випадок, клієнт повинен звернутися до компетентних органів для фіксації страхового випадку та отримання довідки не пізніше, ніж через  48 годин з моменту настання події. Протягом 30 днів довідку з лікувального закладу потрібно надати у відділення ПриватБанку чи самостійно подати заявку про настання страхової події на сайті privatbank.ua або в Приват24.

Сьогодні вже більше 2,2 млн. клієнтів ПриватБанку застрахували себе і своїх близьких від нещасного випадку. У 2017 році послугу “Захист на кожен день” від ПриватБанку вже оформили понад 21 тис. жителів Рівненської області. Протягом 9 місяців сума виплат за цими угодами склала 1,7 мільйона гривень. Оформити страховку можна в Інтернет-банку Приват24 або у будь-якому відділенні ПриватБанку на Рівненщині.

, , , , , , , переглядів: 1 052

На правах рекламиЗалишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *