Безпечне літо – рекомендації від ПриватБанку для хорошого відпочинку

Регіонтехсервіс
Щасливе
04.07.2018  14:02

Безпечне літо – рекомендації від ПриватБанку для хорошого відпочинку

Поїздки в чужі країни, крім задоволення і моря вражень, можуть приховувати в собі певний ризик. Сьогодні туристичне страхування є не просто зручним сервісом, але і обов’язковим. У багатьох випадках наявність медичної страховки виступає основною умовою спокійної і безтурботної подорожі в будь-яку країну. З туристичним страховим полісом у кожного може бути впевненість в тому, що отримає необхідне медичну, юридичну або адміністративну допомогу, коли знаходитиметься за межами своєї країни. Рівняни, як і всі жителі України, тепер зможуть отримати унікальні послуги страхування завдяки сучасним сервісам ПриватБанку, не виходячи з дому.

Оформити поліс «Туристичне страхування» в ПриватБанку строком на 1 рік дешевше, ніж купувати у Туроператорів / Туристичних агентств всього на 10 днів.

Процедура оформлення, справді, зручна і швидка. Для оформлення необхідні тільки дані закордонного паспорту. При оформленні Вам видається: примірник страхового полісу; картка із зазначенням номера поліса, плану страхування, а також початком дії поліса і датою закінчення дії; буклет з описом ризиків і правил. При бажанні Ви можете застрахувати свого чоловіка/дружину, дітей віком від 1 до 18 років і батьків (до 79 років), сплативши платіж зі своєї карти.

Якщо під час дії полісу застрахована особа отримає тілесні ушкодження або несподівано і раптово захворіє, то Страхова компанія компенсує необхідні і виправдані медичні витрати, за винятком франшизи в межах страхової суми.

Крім цього, якщо під час туристичної подорожі рейс літака був затриманий більш ніж на 4 години, Страхова компанія компенсує витрати в межах зазначеної в полісі по даному ризику Страхової суми, для здійснення необхідних покупок, таких як харчування, напої і придбання товарів першої необхідності. Клієнту необхідно буде зберегти і надати в страхову компанію всі чеки, рахунки, які служать доказом таких покупок.

За 12 місяців 2017 року компанією – страховим партнером ПриватБанку “ЄВРОПЕЙСЬКЕ ТУРИСТИЧНЕ СТРАХУВАННЯ” застраховано більш ніж 724 тис. клієнтів та виплачено 62 млн гривень за медичні витрати за кордоном. Оформити страховку можна в Інтернет-банку Приват24 або у будь-якому відділенні ПриватБанку на Рівненщині.

Детальніше про тарифи та перелік додаткових послуг, ризиків та випадків можна ознайомитись на сайті ПриватБанку. Бажаємо Вам приємного безпечного відпочинку!

, , , переглядів: 1 075
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *