Безпечність, комфорт та доступність – таким має бути парк на Грабнику у Рівному

Щасливе
10.02.2018  21:36

Безпечність, комфорт та доступність – таким має бути парк на Грабнику у Рівному

10 лютого у приміщенні Рівненського регіонального центру надання адміністративних послуг відбулася перша зустріч-обговорення з містянами, щодо публічних консультацій концепції парку на Грабнику.

 

До цього під час воркшопів було зібрано усі пропозиції та ідеї щодо облаштування парку на Грабнику біля Палацу дітей та молоді, які втілили у кінцевому проекті. Головні принципи, на яких сформовано проект: безпека містян, збереження існуючих фундаментів, комфорт, залишення парку парком та доступність для різних вікових категорій.

  • Така побудова проекту, коли відбуваються публічні консультації з громадськістю – це позитивний європейський досвід, який ми втілюємо у Рівному.  Це є формою діалогу, що відбувається між місцевою владою та мешканцями, задля спільного напрацювання ефективних рішень, – говорить заступник міського голови Рівного Віталій ГЕРМАН. – Зрозуміло, що для реалізації усіх ідей потрібен час. Але таким чином ми крок за кроком будуємо безпечне, сучасне європейське сервісне місто орієнтоване на потреби громадян! І показуємо, що рідне місто починається з тебе!

Після публічної презентації архітектори чекають відгуки рівнян, які будуть зібрані та опрацьовані для вже остаточного бачення парку на Грабнику.

 

, , , , переглядів: 1 141
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *