Безпритульні, бруд та собаки – страшні реалії центру Рівного

Щасливе
09.08.2017  08:46

Безпритульні, бруд та собаки – страшні реалії центру Рівного

Сплячі безпритульні, бездомні собаки та неймовірний сморід – це реальна картина того, що можна побачити в самому центрі міста, біля приміщення “Укрпошти”.

Рівняни у соціальних мережах неодноразово скаржилися на те, що у центрі міста поступово утворюється сміттєзвалище, де ночують бомжі і знаходять прихисток безпритульні собаки. На сходах біля приміщення “Укрпошти” заставлено коробками, пляшками та різним непотребом…

Рівняни кажуть, що їм неприємно бачити таку картину, а також не знають чому депутати та громадськість не піднімають цю проблему.

  • Бездомних людей, інвалідів, безпритульних собак -ось що можна побачити щодня у центрі Рівного. Безмайбутня доля тих,хто живе біля “Укрпошти”. Сморід і ризик від собак щоденно присутні у центрі міста, – говорить рівнянка Вікторія. – Незрозуміло, чому депутати та громада не піднімають це питання.
, , , , , переглядів: 2 414
Кількість коментарів: 3
  1. Так,це дуже жахливо на це дивитись.Це ж центр міста. Куди дивиться МЕР міста. Позор

  2. це свідчення того, що міська влада займається чим тільки, але не своїми прямими обов’язками – дбати про місто. Прикро, це продовжується вже стільки часу і ми, фактично, не маємо важелів впливу на них. А де ж нова поліція? невже так важко контролювати хїоча бцентр міста!

  3. И де захисники собак?

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *