Безвіз спровокує на Рівненщині «продуктовий туризм»

Мисливсько-спортивний комплекс «Сокіл»
Щасливе
26.05.2017  22:17

Безвіз спровокує на Рівненщині «продуктовий туризм»

Введення безвізового режиму для українських громадян посприяє так званому «продуктовому туризму». Таку думку висловив директор Української асоціації постачальників торговельних мереж Олексій Дорошенко.

Експерт вважає, що безвізовий режим для українців стане поштовхом до масових поїздок за кордон, щоб привезти продуктів. Таке припущення зробив Олексій Дорошенко на своїй сторінці в Facebook.

Зокрема, він зазначив, що в основному українці масово поїдуть до сусідньої Польщі, де продукти якісніші і не такі дорогі. Йдеться, в першу чергу, про продукти тривалого терміну зберігання.

«Люди хочуть витрачати свої гроші з розумом, а порівнюючи ціни в Україні і в Польщі можна побачити, що у наших сусідів ціни нижчі, ніж у нас. Додайте сюди ще непогану якість цих продуктів», – написав Дорошенко.

За словами експерта, «продуктовий туризм» перш за все стане масовим явищем у Львівській, Волинській та Рівненській областях. Адже ці регіони найближче до польського кордону.

«З відкриттям європейських кордонів для безвізових поїздок, українці, які проживають поблизу Польщі, почнуть масово їздити до сусідньої країни для закупівлі продуктів харчування. Це позначиться як на додаткових пробках на кордоні на вихідні, так і зниженням покупок в місцевих магазинах», – вважає Олексій Дорошенко.

Однак, він зазначив, що «продуктовий туризм» – досить поширене явище у всьому світі. Тому, Україна не стане винятком.

, , , , , переглядів: 1 146

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *