Більше не буде дебоширів: у Рівному демонтовують “наливайку”

Щасливе
29.02.2024  08:53

Тривалий час рівняни зверталися до керівництва міста з проханням закрити скандальну “наливайку” на мікрорайоні Північний. Мова йшла про павільйон на перехресті вулиць Євгена Коновальця та Богоявленської. Рівняни не один раз викликали поліцію на це місце. А також писали звернення до Рівненської міської ради з проханням нарешті закрити це місце, яке заважає добробуту мешканців цілого мікрорайону.

У травні на місці почала працювати виїзна комісія за участю депутатів Рівнеради та керівників виконавчих органів. Тоді було встановлено, що торговий павільйон розташований на земельній ділянці з порушенням чинного законодавства. Одночасно було вирішено доручити відділу юридичного супроводу депутатської діяльності міської ради подати звернення до суду з метою скасування рішення про державну реєстрацію права власності на торговий павільйон та повернення земельної ділянки.

Згідно з результатами розгляду позовної заяви, Господарський суд Рівненської області у своєму рішенні від 12 жовтня 2023 року визнав позовні вимоги Рівненської міської ради обґрунтованими. Власників “наливайки” зобов’язано було звільнити самовільно зайняту земельну ділянку комунальної власності. Постановою Північно-Західного апеляційного господарського суду від 5 лютого 2024 року рішення суду першої інстанції було підтверджено.

А вже 28-ого лютого скандальну “наливайку” почали демонтовувати. Буквально за день розібрали дах будівлі та розкладають камінь за каменем, щоб матеріали можна було використати знову.

  •   Знаєте, коли я писала звернення, то мені говорили. Що я нічого не доб’юся. Але я вірила в те, що цей заклад мають закрити. Бо ж неприпустимо, щоб в період війни люди мало того, що гинуть на війні, то і мруть від горілки, – говорить мешканка мікрорайону «Північний» Олена.
переглядів: 61


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *