Бізнес-сніданки з Валерієм Гусаком: корисні поради для ділових людей

Щасливе
09.01.2018  10:28

Отримати цінну пораду від професіонала, почути конструктивну критику та проникнутись енергією дії – ось що вам потрібно на початку нового року. Налаштуйтесь на робочий ритм та нові звершення, не будьте голослівними та вдосконалюйтесь вже сьогодні. Якщо ж вам потрібен поштовх, шанс, знак – приходьте на бізнес-сніданки до Валерія Гусака, успішного бізнесмена, власника “Домової служби” і отримайте інформацію для роздумів, для розвитку.

Вже третій рік поспіль пан Валерій проводить такі зустрічі і дарує цінні подарунки-поради для всіх охочих:

Чому я це роблю?
Якнайперше, тому, що люблю дарувати людям подарунки і вважаю, що мої поради будуть найбільш корисними на початку року. Ще вважаю, що можу глянути зі сторони на вашу справу і підказати ті рішення, які збільшать вашу ефективність та виведуть із певного замкнутого кола. А ще, мені просто приємно поспілкуватись із людьми, які творять свій простір і йдуть по життю усвідомлено. Скажу чесно, що отримую від бізнес-сніданків приблизно стільки ж скільки віддаю.

Про що говоритимемо?
Про вашу справу і про ті стінки які ви вперто пробиваєте лобом. Я намагатимусь показати де стоять відкриті двері проходу на інший рівень. Тому, буду вдячний якщо на бізнес-сніданки прийдете хоча б з початковими питаннями.

Хто може взяти участь у бізнес-сніданках?
Найефективнішими вони будуть для людей, які ведуть свою справу. Але це не обмеження, бо мій досвід показує, що поради були не менш ефективними для людей, які просто не могли знайти певного рішення.
Якщо хтось веде сімейний бізнес, то можна приходити з дружиною чи чоловіком.

Як це проходить?
В кав’ярні ми індивідуально спілкуємось з вами протягом 2 годин.Спиртного не вживаємо, багато рисуємо і чуємо один одного. 
Скільки буде бізнес-сніданків?
Всього буде 14 бізнес-сніданків. 10 в Рівному і 4 у Львові.
Графік такий:
Рівне.
10 січня 10.00 і 12.00
12 січня 10.00 і 12.00
15 січня 10.00 і 12.00
23 січня 10.00 і 12.00
24 січня 10.00 і 12.00

Львів
26 січня 10.00, 12.00, 14.00, 16.00

Якщо хтось хотів би поговорити зі мною, але йому у вказані дні і часи не виходить, то пишіть про це мені. Знайдемо час в проміжку 29 січня – 3 лютого.

Скільки це коштує і як записатись?
Сніданки я розглядаю як подарунок, але практика показує, що цінним він є тільки тоді, коли за нього платять. Тому, ставлю символічну ціну в 200 грн, в яку входять витрати на те, що ми з’їмо і вип’ємо. Власникам подарункових сертифікатів на бізнес-сніданки це не буде коштувати нічого. 
Записатись на бізнес-сніданки просто. Напишіть в коментарі до цього посту (посилання на пост у Фейсбук) день і час в який ви хотіли б зі мною поговорити.

 

Детальніше читайте за посиланням.

, , , , , , , , , , переглядів: 1 481


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *