Бізнес-сніданки з Валерієм Гусаком: Це не набір готових рецептів, це “маяки”- дороговкази

Щасливе
15.01.2018  12:53

Отримати цінну пораду від професіонала, почути конструктивну критику та проникнутись енергією дії – ось що вам потрібно на початку нового року. Налаштуйтесь на робочий ритм та нові звершення, не будьте голослівними та вдосконалюйтесь вже сьогодні. Якщо ж вам потрібен поштовх, шанс, знак – приходьте на бізнес-сніданки до Валерія Гусака, успішного бізнесмена, власника “Домової служби” і отримайте інформацію для роздумів, для розвитку.

Головний редактор Видавничого дому  “ОГО” Віталій Голубєв вкотре розпочав свій робочий рік саме з бізнес-сніданку з паном Валерієм:

– Цьогорічного бізнес-сніданку з Валерієм Гусаком я чекав із грудня – ще в середині минулого місяця запитував Валерія, коли він планує проводити такі зустрічі в 2018-му. Й коли він оголосив про їх початок на своїй сторінці у Facebook, мені пощастило першим записатися на бізнес-сніданок: ми зустрілись 10 січня о 10 годині. Це була моя перша ділова зустріч у 2018-му. Ми почали з того, що я поділився, як саме скористався минулорічними порадами Валерія. А продовжили – обговоренням того, як можна розвинути цю роботу в нинішньому році. Поради, які дає Валерій Гусак під час бізнес-сніданків – це бачення людини, яка має великий досвід у створенні та розвитку бізнесу. А крім того (і це не менш важливо) – вміє систематизувати свій досвід та провести паралелі з чужою, неконкурентною, справою. Підказати, можливо, неочевидні напрямки розвитку, загострити увагу на можливостях. Це не набір готових рецептів, це швидше “маяки”-дороговкази, до яких можна і варто повертатись думками впродовж року, щоб не стояти на місці. Те, що порадив Валерій рік тому, я не використав “дослівно”, а трансформував по-своєму, проте подумки постійно “звіряв годинники”. Це дало результат. Тому розраховую на нього і цьогоріч – звісно, вже на новий результат у нових починаннях. Кому це точно не підійде? Тому, хто звик слухати лише себе і вважає, що все робить правильно. Кому точно підійде? Хто готовий вчитися і запозичувати (в тому числі – в дуже, на перший погляд, сторонніх сферах діяльності), а в несподіванках навколишнього світу бачить нові можливості. Вважаю, такі зустрічі – це вдалий, правильний початок ділового року. Для досягнення цілей важливо багато речей, але я б виділив дві: прописувати свої цілі на рік – і осмислювати шляхи їх досягнення в спілкуванні з людьми, які тобі можуть щиро порадити щось конструктивне. Перше я зробив напередодні 2018 року, а друге – під час “Бізнес-сніданку” з Валерієм Гусаком.

Нагадаємо, що вже третій рік поспіль Валерій Гусак проводить бізнес-сніданки, де ділиться досвідом і корисними порадами з людьми, які прагнуть змін та вдосконалення.

, , , , , , , переглядів: 996Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *