Благодійний ярмарок «Бренди Рівненщини» проведуть цими вихідними

Щасливе
04.08.2022  10:00
Благодійний ярмарок «Бренди Рівненщини» відбудеться у суботу, 6 серпня з 12:00 до 19:00 у історичному кварталі «Бергшлосс» (Рівненський пивзавод).
На вас чекають:
 якісні товари та послуги від виробників👍:
Пивзавод “Рівень”, ТМ Щедрик, ТМ “Віліс”, ПП “Аметист плюс”, Amberial, “ГОСТинчик”, “Пан Велес”, хлібопекарня “Верхівськ”, ТМ “Паляниця”, Компанія Мармарос – активний відпочинок у Карпатах, “Лазорчик, “ТМ “Карпатська джерельна”, АлексДент”, MParty show studio, “Тунель Кохання”, “Західноукраїнська м`ясопереробна компанія”, Домова Служба, Vasanta spa, Холдинг Шериф, магазин прапорів “Захід”.
Унікальна локація та рідкісні експонати від Рівненського музею фотомистецтва, ексклюзивні фотосесії від відомого фотохудожника Alex Kharvat.
Майстер-класи з гончарства, розпису виробів, плетіння від майстрів народної творчості з м. Луцьк. Гарний настрій від Лікарняні Клоуни “Червоні Носи” м. Рівне та Юлька Кулька”.
 Локація – пивні легенди Рівного: пивний ретроавтомобіль, смажений кабанчик.
 Розіграш подарунків та благодійний аукціон.
100% коштів виручених під час заходу буде спрямовано на купівлю позашляховика для 110 бригади ЗСУ благодійною спільнотою “Відповідальні українці”.
Благодійна спільнота «Відповідальні Українці» – це більше 120 підприємців, власників та керівників бізнесу, волонтерів, небайдужих людей з Рівного та інших міст України, з-за кордону. Спільнота вже зібрала більше 400 тисяч гривень та придбала два автомобілі для ЗСУ!
, , , , переглядів: 1 310
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *