Благодійність від рівнян: разом можемо більше

Щасливе
06.09.2017  10:00

Спільними зусиллями рівненських благодійників відбулося явне покращення умов проживання дітей в групі №6 Рівненського обласного навчально-реабілітаційного центру у м.Рівному”.

Про це повідомив рівнянин Роман Денисюк та показав фото надзвичайно красивого, відремонтованого приміщення.

Друзі, було важко, але нам це ВДАЛОСЯ!!! В серпні спільними зусиллями було реалізовано нашу першу мрію: ”Покращення умов проживання дітей в групі №6 Рівненського обласного навчально-реабілітаційного центру у м.Рівному”. Було повністю відремонтовано кімнати для вмивання, душеву та туалет! Вартість проекту склала трошки більше від прогнозованої – 165 585 грн. Зібрати вдалося на 1344 гривень більше необхідного, які були витрачені на потрібний інвентар та побутову хімію. Відтепер діти мають гарні, теплі та яскраві умови завдяки подарунку, який зробили майже двісті РІВНЯН! Далі готуємося до реалізації нових ідей, про які повідомимо пізніше! Всім кому цікаво долучатися до хороших ініціатив та робити добрі справи спільними зусиллями – долучайтеся до групи “Люблю Рівне!” https://www.facebook.com/groups/loverivne/ Дякуємо!!!!
P.S. На прохання частини меценатів не розголошувати їх імена, ми не оприлюднили деяку інформацію (звіт за посиланням https://drive.google.com/open… )

Опубліковано Романом Денисюком 5 вересня 2017 р.

Опубліковано Романом Денисюком 5 вересня 2017 р.

, , , переглядів: 1 019


На правах реклами


Один коментар
  1. Таку красоту, при тому не однієї кімнати, і всього за 165 тис! Неймовірно. А чому ж, коли робляться ремонти за бюджетний кошт – ідуть мільйони? Або, для порівняння, найсвіжіша “економія та ефективність використання міського бюджету”: з казни міста, створеної нами, на ялинкові гірлянди , яких не дуже -то й ми потребуємо, треба півтора мільйони. А от на ремонт кімнат навчально-реабілітаційного центру, до того, класний, ремонт, ще й в бюджеті економія, витрачено лиш десяту частину від тих півтора мільйона. Як казав класик, “Разницу улавливаете?”.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *