“Бог іще той жартівник”, – рівняни діляться спогадами про Валерія Мартинюка

Мисливсько-спортивний комплекс «Сокіл»
Щасливе
04.06.2018  10:30

“Бог іще той жартівник”, – рівняни діляться спогадами про Валерія Мартинюка

Вчора у Рівному поховали відомого оператора, чуйного батька та прекрасну людину Валерія Мартинюка. Друзі, близькі та колеги не можуть прийняти цю непосильну втрату. В соціальних мережах друзі загиблого діляться своїми спогадами про людину з великої літери.

Віка Максимчук з Valera Martunyk.

Не можу повірити що за моєю спиною він більше не сидітиме. Не можу повірити що більше не почую “Віка зацени прикол”. Ніколи не відмовить у допомозі, зробить, підкаже, покаже. Не можу повірити що Ти більше не з нами. Я запам’ятаю Валєру усміхненим. Він був хорошим, щирим і відданим другом. Таким і залишишся. Валєрчик, ти назавжди в моєму серці.

Ферар Ольга почувається пригнічено.

Колись я вперше перелякано глянула в його камеру. Він так наївно сказав: «все вийде». І чого ми згодом лишень не знімали. Каналізації, люки, скарги, начальників і бабусь. Згодом серйозні інтерв’ю. І я завжди хвилювалась. А він щоразу казав: «все вийде». Він майстерно чіпляв підслушку і приховані камери, ідеально грав роль мого чоловіка коли я прикидалась вагітною аби зафільмувати побори в діагностичному, а потім пів години після зйомок ми всі падали від сміху) Я йому постійножартівливо казала «Валєра, постирижися», але він знав, що нас всіх забавляли його кучеряхи. Додавали сонячності) Він обожнював свою родину, свою роботу. Чистий і щирий. Йому не треба було казати як робити. Він вмів читати думки. Оператор, що йшов поруч від першої зустрічі з камерою і до сьогодні. Помічав дрібниці і відчував сердцем.
В мене ще пикає в голові звук реанімації. Я не можу повірити, що більше не почую «ну що давай бігом сфоткаю», я не вірю що довбаний таксист міг відібрати право жити у нашого Валєрчіка…
По ту сторону кадру – Валерій Мартинюк. Дякую що ти був

Ох, нічого собі новини! Дізнався, що не стало Valera Martunyk. Дуже жаль. Близькими друзями не були, але знав Валеру давно. Хороша людина була. Не тільки хороший оператор і фотограф, а найперше – саме хороша людина. Зараз таких не вистачає. І, як виявляється, стало менше.

Царство Небесне тобі, Валера. Спочивай з миром!

Мої співчуття всім рідним і близьким.

Наша остання зустріч була біля музею. Була, як і більшість таких, короткою, але як і кожна почалася з одних і тих же слів:
Ти Валєр для влади знімаєш чи халтуриш)
Я фоткаю тут.
А ти що, як завжди і оператор і журналіст?
Нє, я відпочиваю. 
Не можна сказати, що з ним ми були нерозлий вода друзі, але він до всіх ставився з повагою, особливо до колег! Не знаю чому сталося саме так? Випадок? Доля? Я думаю просто Бог ще той жартівник! і ти абсолютно ні в чому не винен. Так йому захотілося. Дуже прикро( Співчуття всій родині… впевнений тобою завжди пишатимуться ті, хто тебе знав! Спочивай з миром!

Yulia Lyaschuk почувається скорботно разом із Valera Martunyk.

Знаєш, ти був таким до якого хотілося тягнутися…. Ти був зі всіма своїм… Був тим, до кого можна було прийти за порадою і добрим словом. Ти був світлом… і оце ненависне “був” зараз так болить у серці. Валєрчик, ти кращий з людей, однозначно, був, є і будеш, тільки тепер уже у наших серцях! Спочивай з миром, дорогий наш….

Iryna Davydiuk почувається плачу.

Не хочеться вірити, що тебе Valera Martunyk, більше нема з нами….ти був дуже світлою людиною, і залишаєш лише хороші спогади по собі… Працювати з тобою було легко й весело. Спокійний й завжди зважений Валєрчик. А ще прекрасний татусь і чоловік, у тебе можна було лише вчитися вашій сімейній гармонії. Мабуть правду говорять, що Господь до себе забирає найкращих! Співчуття родині..

, , , , , переглядів: 4 141

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *