Бренд Рівного – пивзавод “РІВЕНЬ”

25.08.2019

Бренд Рівного – пивзавод “РІВЕНЬ”

Якщо запитати у самих рівнян про те, з чим у них асоціюється наше місто, то разом з Алеєю кованих скульптур, Музеєм бурштину, красивими парками, майже всі згадують пиво. Адже практично завжди, приймаючи гостей у Рівному, ми запрошуємо їх скуштувати нашого пива “РІВЕНЬ”. А тепер це не просто пивзавод, не просто маленьке кафе, де можна посидіти й поговорити за кухлем пива, а відомий бренд. Сьогодні “РІВЕНЬ” – це й шинок “РІВЕНЬ”, ресторація “КАНТ” та нічний клуб “Catarsis”, цілий спектр відпочинку та розваг нашого міста!

Саме тому не випадково наше місто увійшло до п’ятірки тих, де любителі пива мають найбільше можливостей виявити свою прихильність до пінного напою. Критерії, якими керувалися експерти: наявність у місті виробників пива, доступність закладів харчування із розвиненою пивною культурою, розгалужена торгівля пивом, наявність пивних фестивалів. І згідно з цим рейтингом Рівне займає 4 місце. Адже легендарний “РІВЕНЬ” – це частина історії міста, яка дала назву цілому мікрорайону. Це цілий витвір архітектурного мистецтва та двигун розвитку пивної культури Західної України.

Рівненський пивзавод не тільки популяризує наше місто на всю Україну, а й робить важливий внесок у розбудову самого міста. Створюючи нові робочі місця, сплачуючи податки, організовуючи дозвілля мешканців. Якщо говорити про поповнення бюджету міста, то ТОВ “Рівень ЛТД” серед найсумлінніших платників податків. І вже не вперше отримує нагороду “Сумлінний платник податків у галузі промисловості”.

Нині “РІВЕНЬ” має успіх не тільки у своєму рідному місті, а й в Україні. А можливо це все завдяки злагодженій роботі колективу на чолі з директором Мар’яном Годою. Йому вдалося об’єднати навколо себе людей, які люблять те, чим займаються, відповідають за всі свої блискучі перемоги та вирішують недопрацювання.

– Безперечно, наше пиво може сміливо  конкурувати з кращими броварнями Європи. Бо воно приготовлене з добром тих, хто його виготовляє. Все наше пиво непастеризоване. Це плюс, бо воно краще зберігає свої смакові властивості, але й мінус – бо воно стійке тільки тридцять днів. Це, до речі, основна причина, чому ми не експортуємо. Для того, щоб відправляти товар в Європу, пиво повинно бути стійке хоча б півроку. Але, якби воно було таке, то втратило б свої смакові властивості, – говорить директор пивзаводу, депутат Рівнеради Мар’ян ГОДА.

Продовження пивної історії Рівного – це шинок, де можна випити кухлик пива, відпочити та гарно провести вечір. А ресторація “КАНТ”  після свого відкриття у 2015 році стала родзинкою міста Рівне. А пиво, яке варять у самому закладі, стало популярним не тільки серед відвідувачів, а й неодноразово здобувало різноманітні відзнаки в Україні.

“Catarsis” – це нічний клуб, аналогів якого точно немає в Україні. Слоган закладу “Catarsis” – Дім емоцій (House of emotions). А найважливіше, що це мегасучасний проект нічного клубу, ідеї та досвід для створення якого перейняли в Європі та в Україні. Тут не бояться експериментувати й дивувати свою публіку тематичними вечорами, незвичними, веселими програмами, яскравими подіями, танцювальними шоу. Місце, де завдяки найсучаснішому звуковому обладнанню музичні гурмани можуть насолодитися найвідомішими діждей-сетами. А для любителів співу від душі в “Catarsis” щодня працює зал караоке, де ви маєте нагоду співати до ранку музичні хіти на будь-який смак.

Хочете розваг та цікавого дозвілля – мікрорайон Пивзаводу вже чекає на вас. Тут розваги на будь-який смак та гаманець, а найголовніше – найсмачніше пиво, бо ж воно своє, рідне, бо “РІВЕНЬ”!

 

РЕСТОРАН-ПИВОВАРНЯ “КАНТ”, нічний клуб CATARSIS

Адреса: м. Рівне, вул. Коперника, 9

GPS: 50.621703, 26.230589

Телефон:+380 (67) 200-06-06

 

 

, , , , , переглядів: 503


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *