Бронюйте номерні знаки державної реєстрації через Кабінет водія

Щасливе
12.03.2024  18:00

Електронні послуги дедалі частіше спрощують життя людей. Від 7 серпня 2023 року запрацювала онлайн-послуга з бронювання номерних знаків у Кабінеті водія.

Якщо автовласник або покупець хоче отримати саме бажану комбінацію, то існує можливість перед візитом до сервісного центру МВС не просто переглянути, які в цьому конкретному сервісному центрі МВС є вільні номерні знаки, а навіть вибрати та замовити їх бронювання.

З початку 2024 року громадяни вже забронювали онлайн понад 8 тисяч номерних знаків із різними комбінаціями. У січні 2024 року було заброньовано 4275 номерних знаків, а в лютому  —  3947.

Обрати можна як визначену (платну) комбінацію цифр, так і безкоштовну. Сама ж послуга вибору номерного знаку обійдеться у 360 грн за будь-яку комбінацію, крім визначених платних комбінацій цифр — їх вартість становить від 4 800 до 96 000 грн.

На Рівненщині розпочалась весняна посівна: що сіють цього року?

Як забронювати певну буквено-цифрову комбінацію?

Власник або майбутній власник транспортного засобу може авторизуватись у Кабінеті водія і попередньо переглянути, чи є вільною певна комбінація цифр або літер і цифр у якомусь сервісному центрі МВС, куди він планує звертатись для здійснення реєстраційних дій. Після того як бажану комбінацію обрано, її можна забронювати для свого транспортного засобу на 10 днів. Сплатити за вартість вибору та/або за комбінацію цифр і букв можна теж онлайн.

РСЦ ГСЦ МВС в Рівненській області

переглядів: 60


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *