Будівельна революція у Рівному: чого вимагають покупці нових квартир?

Щасливе
19.05.2017  15:30

Уявімо, ви потенційний покупець житла у багатоквартирному будинку. Будинків безліч, квартир ще більше. Яким же повинно бути житло сьогодні, щоб задовольнити навіть найвибагливішого покупця?

По-перше, – це комфорт! Сьогодні базовим стандартом житла – є житло класу «комфорт». Житло класу «економ»  – це тоді, коли на якихось ознаках вашого комфорту будівельники свідомо зекономили. А житло класу «еліт» – це тоді, коли усі, чи хоча б деякі, планки класу «комфорт» свідомо перевищені для тих, хто хоче і може собі це дозволити.

Українці випустили «розумні футболки» для стеження за роботою серця

Так  у чому ж полягають найголовніші стандарти класу «комфорт»?

—Спільний єдиний простір для усіх мешканців квартири має бути не меншим за 25 м2. Він може бути тільки більшим. Інакше не комфортно!

—Якщо кількість спалень навколо спільного простору більша за одну, то й санвузлів у такій квартирі має бути мінімум два! Інакше не комфортно!

—Двір має бути недоступним для автотранспорту. Це потребує одночасно двох виходів з під’їзду. Один на вулицю. Другий у безпечний двір. Інакше не комфортно!

—Паркінг для автомобілів власників квартир має бути підземним і знаходитись під будинком. Інакше не комфортно!

—Кожен будинок має повністю гармоніювати з оточуючим середовищем. Інфраструктура навколо має відповідати усім стандартам життя у сучасному місті. Інакше не комфортно!

—Екологічні показники чистоти повітря, рівня шуму на вулицях мають відповідати усім діючим нормам. Мешкати поруч з промисловими підприємствами та в зоні їхніх викидів не припустимо. Інакше не комфортно!

—Поверховість більшості будинків має бути не вище 6-ти. У будинках малої поверховості ліфт обов’язковий. Інакше не комфортно!

—Озеленення дворів та вулиць має бути максимальним. Наявність дитячих та спортивних майданчиків, велодоріжок та достатнього простору для безпечних пішохідних прогулянок дітей та дорослих обов’язкова! Інакше не комфортно—Відповідність естетичним архітектурним трендам, а також і якість технологій та матеріалів, використаних у будівництві, мають бути на визнаному європейському рівні. Інакше не комфортно!

І головне: всі ці ознаки мають бути присутніми одночасно у кожному житловому об’єкті. Відсутність хоча б однієї з них суттєво невілює, або  навіть зводить нанівець цінність усіх інших. Інакше не комфортно!

Такі стандарти життя у Рівному – це не мрія, не декларація добрих намірів прогресивних забудовників та урбаністів. Це те, що вже реально будується і що у нас на очах  стає справжнім європейським майбутнім нашого рідного міста.

 

Олена Сєргєєва, PR-менеджер компанії “Fine City Development”.

 

, , , переглядів: 1 036


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *