Будуть підприємці – розвиватиметься Рівне

квиток на автобус
Щасливе
30.05.2019  09:00

У Рівному є чимало людей, які б хотіли розпочати власну справу чи вже мають маленький бізнес, але хочуть його розширити. Водночас усіх цих людей об’єднує те, що вони не знають, як їм далі діяти і як зробити так, щоб бізнес-проект став ефективним і приносив прибуток.

То ж саме для того, щоб вирішити цю ситуацію за круглим столом на тему «Розвиток підприємництва в м. Рівне. Що ми можемо зробити?» зібралися представники громадських організацій, місцевих органів влади, навчальних закладів та бізнесу.

  • Ми прагнемо розвивати не тільки власний бізнес і бренд, а і робити свій внесок у розвиток міста, в якому працюємо та живемо, – зауважили учасники круглого столу.

Міська влада нині теж зацікавлена в тому, щоб розвивати бізнес у Рівному, адже це нові робочі місця та поповнення бюджету.

 

  • Без бізнесу немає сплати податків, а без податків немає розвитку міста. Всі ці процеси тісно пов’язані між собою. Тому міська влада сприятиме, щоб підприємництво у місті Рівне розвивалося. Це надходження до бюджету і розвиток економіки, – говорить заступник міського голови Рівного Віталій ГЕРМАН.

Всі учасники засідання впевнені, що це не остання зустріч в такому форматі, адже є проектні ідеї над якими  треба працювати далі та створювати механізми їх реального втілення в життя.

, , , , переглядів: 869


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *