Через блокування російських сайтів 247 тисяч українців можуть втратити роботу, – експерт

Збір коштів на потреби армії України
Щасливе
17.05.2017  22:23

Через блокування російських сайтів 247 тисяч українців можуть втратити роботу, – експерт

Те, що майже 250 тисяч людей можуть втратити роботу в зв’язку з забороною на російські ресурси в Україні, припустив член Інтернет-асоціації України і союзу промисловців і підприємців Іван Пєтухов.

За словами пана Пєтухова, близько 250 тисяч українців працюють або безпосередньо пов’язані з роботою російських інтернет-ресурсів, які зараз потрапили під санкції проти Росії. Експерт припускає, що всі ці люди втратять роботу і дохід через указ президента України.

Пєтухов також зазначив, що блокування російських сайтів понесе за собою відтік українських інтелектуальних кадрів за кордон. Про це він заявив в коментарі виданню «24 канал».

Більшість пенсіонерів України проживають за межею бідності, – Гройсман

«Станом на 16 січня 2016 року у Україні 247 тисяч людей або працюють, або долучені до російських ресурсів. Зараз вони можуть залишитися без роботи через заборону російських сайтів», – заявив Пєтухов.

Він вважає, що будь-яка дія уряду, навіть з патріотичних спонукань, повинна робитися з точки зору «не нашкодити власній державі».

Як вже відомо, президент Петро Порошенко підписав указ, згідно з яким, в Україні повинні бути заблоковані кілька популярних інтернет ресурсів. Зокрема, під санкції потрапили соцмережі «ВКонтакте» і «Однокласники». Крім того, указ передбачає заборону роботи сервісів Яндекс.

, , , , , , , , переглядів: 752


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *