Через проблеми з паливом у Рівному їздитиме менше маршруток

Щасливе

Через дефіцит і здорожчання палива завтра і, ймовірно, впродовж тижня на маршрути виїжджатиме лиш частина автобусів.

Ілюстративне зображення

Про це розповів міський голова Рівного Олександр Третяк і порадив  спланувати свої поїздки  заздалегідь.

– Тролейбуси будуть курсувати за звичайним графіком. Сподіватимемось АЗС вдасться швидко відновити поставки.

, , Переглядів: 736

Головні новини


Реклама


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *