Через війну Рівне втратило ще одного Героя

квиток на автобус
Щасливе
11.06.2022  21:20
«Я буду військовим, буду захищати нашу країну і її людей,» – одного разу сказав випускник кулінарного училища Микола Савчук старшому братові. 
Микола Савчук народився у Смизі на Дубенщині. Після училища, де опанував фах кухаря, пішов в армію на строкову службу. Із 2016 року він ніс службу у розвідбаті в зоні АТО.
Після повернення із зони бойових дій Микола служив у військкоматі.
Коли ворог знову нагадав про себе зброєю та людськими жертвами, Микола Савчук був одним з тих, хто взяв на себе формування батальйону територіальної оборони Рівненщини. Добирав склад, відповідав за навчання, допомагав опановувати різні види зброї. Згодом до цього ж батальйону приєднався і Олександр:
«Ми служили разом, я тільки звикав до цього всього, а Микола вже був профі. Його дуже поважали. А він… наче відчував. Напередодні було вечірнє шикування, все як годиться, а потім він довго говорив з особовим складом. Кожного розпитав, як він, як моральний дух, чи все вдома спокійно, чи є проблеми, може треба допомога… А зараз телефонують мені хлопці, різні, хтось з молодших, хтось ще в радянській армії служив, але кажуть одне: «Микола – один з кращих командирів, яких бачили в житті…»
Вдома Миколу Савчука чекали батьки, дружина та двійко синів. 10 червня старшому Тимофію виповнилося 10 років.
Лікарі боролися за життя заступника командира рівненського батальйону ТрО, капітана Миколи Савчука, який отримав осколкове поранення голови. Та 10 червня він став частиною Небесного війська… У вересні йому було б 40…
Прощання із Миколою Савчуком відбудеться завтра, 12 червня, о 18.00 на майдані Незалежності у Рівному. Поховають Героя у Смизі, де живуть батьки, вже у понеділок, 13 червня.

 

, , переглядів: 465


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *