Четверо Героїв з Рівненщини приєдналися до Небесного війська

Щасливе
08.07.2024  11:00

Рівненщина сьогодні або вшановує пам’ять чотирьох відважних воїнів з Рівненщини, які віддали своє життя, захищаючи Україну: Володимира Качерука, Віктора Вишневського, Олександра Пожарського та Сергія Висоцького.

**Володимир Качерук**, народжений 10 травня 1967 року, проживав у селі Аршичин Бокіймівської територіальної громади. Солдат 57-го батальйону Сил територіальної оборони ЗСУ загинув 2 липня під час виконання бойового завдання на Бахмутському напрямку. Володимир Качерук був відданим патріотом, його служба стала символом самовідданості та мужності.

**Віктор Вишневський**, народжений 2 червня 1982 року в селі Рудка Демидівської територіальної громади, був призваний на військову службу під час мобілізації у квітні цього року. Він помер 3 липня в лікарні від поранень, отриманих під час виконання бойового завдання в Донецькій області. Віктор Вишневський запам’ятався своїм безмежним бажанням захищати Батьківщину і своїх близьких.

**Сергій Висоцький**, народжений у 1980 році, проживав у місті Дубно. Солдат Збройних Сил України виконував обов’язки водія автомобільного відділення автомобільного взводу монтажної роти. Його життя обірвалося 4 липня в результаті ДТП у Харківській області. Сергій був відомий своєю відповідальністю та відданістю своїй службі.

**Олександр Пожарський**, народжений 23 жовтня 1975 року, проживав у селищі Зарічне. Він служив на посаді стрілець-помічник гранатометника десантно-штурмового батальйону. Олександр помер в лікарні від поранень, отриманих у бою на Донецькому напрямку. Його бойові товариші згадують Олександра як сміливого та рішучого воїна.

Щирі співчуття рідним та близьким Героїв. Вічна пам’ять та шана нашим захисникам, які віддали своє життя за мир і незалежність України. Їхній подвиг ніколи не буде забутий, а їхня жертва є нагадуванням про те, якою ціною виборюється свобода.

Скільки адмінпослуг надали поза межами ЦНАПів у Рівненській області?

переглядів: 88


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *