Четверо педагогів із Рівненщини представлять область на всеукраїнському рівні

Щасливе
18.02.2024  10:07

У Рівненській області визначено переможців в конкурсі на звання «Учитель року-2024». Цьогоріч четверо видатних педагогів здобули перемогу і отримали право представляти область на всеукраїнському рівні.

“У номінації «Географія» переможцем став Володимир Лисюк, учитель Костопільського ліцею № 1 імені Т. Г. Шевченка. У номінації «Українська мова та література» здобула перемогу Тетяна Ксьондзи, вчителька Радивилівського ліцею № 1. Тетяна Рубель, вчителька Кричильського ліцею імені Леоніда Куліша-Зіньківа Сарненської ТГ, стала найкращою у номінації «Образотворче мистецтво». У номінації «Фізика» перемогла Тетяна Луцюк, вчителька Рівненського ліцею № 12.” – йдеться у повідомленні голови Рівненської ОВА Олександра Коваля у Telegram.

Ці талановиті вчителі представлять Рівненщину у фіналі конкурсу в столиці, де змагатимуться за звання кращого вчителя України.

“Переможці обласного етапу отримають матеріальну допомогу у розмірі двох посадових окладів учителя вищої кваліфікаційної категорії. Це орієнтовно 17 тисяч гривень. Кошти за перемогу закладені в Обласній програмі розвитку освіти. Окрім того, освітяни, які посядуть призові місця на всеукраїнському етапі, отримають премію за перше місце – у розмірі десять мінімальних зарплат, за друге місце – дев’ять, за третє місце – вісім”, — додав голова ОВА.

переглядів: 55


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *