Чи буде де пірнати рівненським політикам на Водохреще наступного року

Гринюк Перевезення
25.01.2018

Чи буде де пірнати рівненським політикам на Водохреще наступного року

Громадський активіст Святослав Клічук поділився своїми роздумами про те, чи з такою політикою рівнянам буде де окунатися вже наступного Водохреща?!

Опубліковано Svyatoslav Klichuk 13 липня 2017 р.

Напевне, усі ви бачили багато фото майже голих чоловіків, які “очищалися” пірнаючи в крижану воду Басового дня, було це кілька днів тому. Хто стояв і мерз там, маючи трохи часу, або хто любить відпочивати навколо нашого рівненського озера, з сумом спостерігають на будівництво “шахового” клубу, яке почали зводити минулого року зовсім поруч з берегом. Але це лише початок.
Серед пірнальників були і люди, які за останні кілька років передали у приватну власність майже усю землю навколо озера. Аж до води, тобто без врахування прибережної захисної смуги. Всупереч закону.
Звісно, вони то цим менше хваляться, аніж пірнанням, точніше зовсім не хваляться, але факт залишається незмінним, уся земля тепер там приватна.
І процес забудови там лише розпочався.
Влітку позаминулого року ми з товаришем на велосипедах вирішили об’їхати навколо озера. Але в певний момент вперлися в огорожу, яка виходила прямо до води. Незаконну огорожу. Зважаючи на темпи, яким нині ведеться будівництво в місті підозрюю, що це станеться дуже швидко.
Про проекти типу “Зелена доріжка” вздовж річки та озера, чи набережної навколо озера, по якій можна було б гуляти, бігати, їздити велосипедом, на жаль, мови немає. А шкода, дуже шкода. Якщо землю вже роздали наші борці за благо народу, то хоча б для міста щось хороше могли б лишити.
Влітку цього року я кілька разів ходив на озеро, але вже не купався, санстанція не рекомендувала, вода забруднена.
Депутати Бляшин та Довжаниця пробували щось там поліпшити, навіть цілу програму розробили, а міська рада затвердила. Але щоб програма не лишалась на папері потрібні дії, зокрема і кошти. (ще була історія Володимиром Кудріним, якого правоохоронці вирішили, очевидно, присадити через те, що він цікавився будівництвом на березі озера. То він і затих, а громада не підтримала його).
Нині все йде до того, що кількість незаконних стоків в озеро лише збільшуватиметься. Чи думали про це наші політики, пірнаючи на Водохреще не знаю. Але ж, блін, це наше місто і наше озеро, потрібно подумати, поки ще не пізно. Потрібно зробити усе, щоб була набережна і не було стоків, щоб можна було гуляти навколо озера і купатися у чистій воді. Як вважаєте?
, , , , ,


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *