Чи не загрузли у смітті рівняни, які проживають у приватному секторі

Гринюк Перевезення
Щасливе
26.01.2018  09:00

Чи не загрузли у смітті рівняни, які проживають у приватному секторі

Рівняни у соціальних мережах постійно нарікали і продовжують нарікати на діяльність чи то бездіяльність підприємства «Санком-Рівне». І сам міський голова не раз заявляв про те, що не задоволений роботою такої горе-фірми. Терпінню рано чи пізно приходить кінець і як наслідок з 1 листопада 2017 року вивезення сміття з приватних секторів Рівного віддали іншій фірмі – «Рівне екосвіт».
Тоді чимало рівнян, кого торкнулися ці зміни, боялися, що вивозити сміття буде нікому або робитимуть це ще гірше «Санкому». Минуло трохи менше двох місяців і ми вирішили дізнатися, чи не загрузли у смітті мешканці приватного сектору Рівного.
З листопада у приватному секторі вивезенням сміття займається нова фірма “Рівне екосвіт”. Як тільки саме цій фірмі передали повноваження у сфері вивезення сміття, громадські активісти заявляли, що не впевнені, що фірма впорається з таким складним завданням. Але за два місяці роботи скарг від мешканців приватного сектору на діяльність «Рівне екосвіт» не виникало.
 – У Золотієві сміття збирають у неділю. Цьогоріч саме на цей день припадав і Новий рік, і Різдво..Ми боялися, що повториться історія з «Санкомом», коли нікого не попереджаючи, вони приїжджали у суботу і хто не встиг виставити сміття – той входив у свята з багажем сміття, – говорить мешканка Золотієва Марина. – Але так не сталося…В мене таке враження, що вони і вдень і вночі працюють, що і на свята сміття забирали.
Про перші підсумки роботи до директора фірми «Рівне екосвіт» Миколи Ніколайчука
– Приємно, що ми не підвели тих, хто у нас вірив і не виправдали сподівань на наш провал тих, хто на цьому акцентував, – говорить Микола Ніколайчук. – А що найголовніше – і в свята, і в будні рівняни, мешканці приватного сектору, знали, що в їх дворах та біля будинків буде чисто. Часто люди не розуміють наскільки це важка сфера і скільки праці вкладено в те, щоб рівняни отримували якісні послуги. 
, , , , переглядів: 1 171

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *