Чого хочуть рівняни?

квиток на автобус
Щасливе
Провидиця
29.01.2018  10:59

Електронні петиції стали у Рівному так званим голосом народу. Якщо виникає проблема, яка потребує загальної підтримки та суспільного розголосу  – її викладають в електронному вигляді на сайті міськради, це виявляється ефективніше ніж постити про ситуацію, явище у Фейсбук.

РІВНЯНИ пропонують розглянути три петиції, які найбільше зацікавили містян. Вникайте та голосуйте за зміни у рідному місті:

Очистити,привести до ладу річку Устя,в межах міста

 Наша городская речка-ставок превратилась вместо украшения города в мелкое гниющее болото . В 80тых по берегам место для рыбалки было найти проблематично , река была чистой и не зацветала так Буйно как сейчас . Нужно углубить русло , вычистить залежи мула и мусора , при очистке закупорить наглухо незаконные трубы слива и тогда река опять станет “меккой” для рыболовов и просто любителей прогуляться по набережной .

Автор: Мамайчук Александр Викторович

Підземний паркінг біля Несвицької

Переобладнати частину торгового центру “Центральний” вздовж вулиці Соборної під підземний паркінг, тимсамим розвантажити цетральну вулицю. 

Провести економічний аназіз з розрахунком оптимальної погодинної плати за паркомісце та можливості дотації з міського бюджету для власників торгового центру у разі втрати прибутку після зміни цільового призначення об’єкту.

Провести конструктивні перемовини з власниками торгового центру.

Автор: Тимчук Руслан Миколайович

Заборонити аудіорекламу на зупинках громадського транспорту

Прошу винести на обговорення пропозицію до депутатів міської ради, комітетів та міського голови, повну заборону впровадження аудіореклами на зупинках громадського транспорту м. Рівне.

Автор: Палецький Едуард Вікторович

 
, , , , , , , переглядів: 925Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *