Чому чиновники Рівненщини їздили у Чернівці

Щасливе
14.04.2024  12:00

Недавно начальник Рівненської обласної державної адміністрації, Олександр Коваль, разом з очільниками територіальних громад міста прийняли участь у важливому засіданні Конгресу місцевих та регіональних влад України, яке відбулося у Чернівцях за участю Президента.

Під час виступу перед учасниками заходу, Президент України, Володимир Зеленський, підкреслив важливість об’єднання зусиль органів влади різних рівнів та активізацію діяльності громад у підтримці військових та оборонного виробництва.

Рівненщина долучається до кампанії зі збору допомоги для Харкова

“Дійсно, в кожній громаді – свої потреби. Але усі ми маємо пам’ятати про головну потребу всієї нашої держави зараз і кожного українця. Ми повинні зупинити агресію Росії та завершити цю війну справедливим миром на своїх умовах. Тільки це може відновити справжню безпеку для всіх. Заради цього ми повинні не втрачати час і не проявляти слабкості. Ми повинні якнайбільше захистити життя наших людей від російського терору”, – наголосив Володимир Зеленський.

У засіданні взяли участь понад 1,8 тисяч учасників, серед яких були 19 членів Президії Конгресу, начальники обласних державних адміністрацій, міські голови, а також представники дипломатичного корпусу, органів центральної влади та народні депутати.

Захід був розділений на два блоки. Перший – засідання Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України. У його рамках відбулися виступи міжнародних гостей. Порядок денний включав питання протидії безпековим загрозам, функціонування об’єктів енергетичного комплексу, підтримки вітчизняного виробництва та європейської інтеграції України.

 

, , , переглядів: 103


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *