Архітектори міста Дніпро зізналися, що дуже заздрять рівнянам, які створюють інноваційні проекти та успішно їх реалізовують у життя. Так, архітектор-дизайнер Олексій Брусніцин у групі Архітектори Дніпра пише:
1. Завидую всем проектировщикам г. Ровно – к ним технологии 21 века потихоньку доходят.
- Знакомьтесь ? “Геопортал відкритих даних Управління містобудування та архітектури виконавчого комітету Рівненської міської ради”Теоретически за несколько лет (при помощи студентов ПГАСА) можно оцифровать и Днепр…. хотя кому это надо.
Геопортал розроблено на платформі SOFTPRO:Містобудівний кадастр та програмних засобах з відкритим кодом (Open Source)
Тел: +38 (0362) 620-411
Email: umiarx@gmail.com2. 100 известных геопорталов Мира
http://urbanland.pm/ru/100-geoportalov/3. Геопорталы Украины.
http://atu.minregion.gov.ua/ua/karta…http://map.land.gov.ua/kadastrova-karta
http://map.davr.gov.ua:44481/#parcelSidebar
http://cv.cadastre.com.ua/ua/home Черновцы от того же разработчика
Тезу про те, що Дніпру справді є чому заздрити підтвердив рівненський архітектор Сергій Ковальчук і назвав ідейних натхненників та реалізаторів проекту:
Ось так нам заздрять архітектори Дніпра 🙂
І дякувати за ці заздрощі треба Віталій Герман Roman Tyshkun Управління містобудування та архітектури м. Рівне і загалом тим з Рівненська міська рада та її виконавчий комітет, хто голосував і виділяв кошти 🙂
Ініціатор створення Геопорталу,заступник міського голови Рівного Віталій ГЕРМАН переконаний, що це далеко не останній прогресивний проект, який реалізовано в нашому місті і згодом Рівному заздритиме не тільки Дніпро:
- Майбутнє належить тим, хто вірить у свої мрії. Приємно дуже, що ми це зробили. Щиро вдячний міському голові Володимиру Хомку, усім без виключення депутатам міської ради за розуміння і підтримку . Окрема Подяка за натхнення до роботи Роману Тишкуну і усім працівникам Управління містобудування та архітектури.
Опубліковано Віталієм Германом 18 липня 2017 р.