Чому місто Дніпро заздрить місту Рівне

Щасливе
30.05.2018  22:36

Чому місто Дніпро заздрить місту Рівне

Архітектори міста Дніпро зізналися, що дуже заздрять рівнянам, які створюють інноваційні проекти та успішно їх реалізовують у життя. Так, архітектор-дизайнер Олексій Брусніцин у групі Архітектори Дніпра пише:

1. Завидую всем проектировщикам г. Ровно – к ним технологии 21 века потихоньку доходят.

Тезу про те, що Дніпру справді є чому заздрити підтвердив рівненський архітектор Сергій Ковальчук і назвав ідейних натхненників та реалізаторів проекту:

Ось так нам заздрять архітектори Дніпра 🙂
І дякувати за ці заздрощі треба Віталій Герман Roman Tyshkun Управління містобудування та архітектури м. Рівне і загалом тим з Рівненська міська рада та її виконавчий комітет, хто голосував і виділяв кошти 🙂

Ініціатор створення Геопорталу,заступник міського голови Рівного Віталій ГЕРМАН переконаний, що це далеко не останній прогресивний проект, який реалізовано в нашому місті і згодом Рівному заздритиме не тільки Дніпро:

  • Майбутнє належить тим, хто вірить у свої мрії. Приємно дуже, що ми це зробили. Щиро вдячний міському голові Володимиру Хомку, усім без виключення депутатам міської ради за розуміння і підтримку . Окрема Подяка за натхнення до роботи Роману Тишкуну і усім працівникам Управління містобудування та архітектури.

Опубліковано Віталієм Германом 18 липня 2017 р.

, , , , , , переглядів: 1 576
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *