Чому рівненські матусі ризикують переходячи дорогу з візочком

квиток на автобус
Щасливе
Провидиця
14.12.2017  11:23

Дорожня розмітка – є, світлофор – є, високі бордюри – є. Що ж заважає спокійно перетинати дорогу на вулиці Дубенській у Рівному?  Рівнянка, Наталія Трофімчук у соцмережі розповіла про складну ситуацію, яка трапилась з нею на прогулянці.

Мікрорайон Боярка. 
Я навіть приблизно не уявляла, як складно з дитячою каляскою піти у справах. Здавалось би: світлофор, спокійно чекаєш зеленого та за 15 с дозволеного часу переходиш дорогу. Та де там, адже, аби з’їхати на проїжджу частину та, перейшовши перехід, знову потрапити на троутар, потрібно пройти через перешкоди. Бровки високі, плити побиті, далі пониження асфальту і, як наслідок, глибокі калюжі. .. Жінка на фото, аби встигнути у визначений світлофором час, починала тут свій шлях далеко на червоний і має йти ‘на косу’, адже лише там пониження бордюру для заїзду авто в приватний сектор. Я поспішаю теж і чую газування авто – я з дитиною в небезпеці.

Ніяковію. Ну як так можна знову наполовину. Тут великий людинопотік, невже ж не можна зробити до ладу? Трохи далі перехід до 27 школи теж має височезні бордюри. Зато по Дубенській за 200м, де людей майже немає, нещодавно зробили пониження. 
Дурнувата логіка.

Невже так важко зробити все до ладу?

Мікрорайон Боярка. Я навіть приблизно не уявляла, як складно з дитячою каляскою піти у справах. 😢😨😡 Здавалось би: світл…

Опубліковано Наталією Трофімчук 12 грудня 2017 р.

, , , , , , , переглядів: 1 601Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *