Чому рівненські матусі та діти обирають “Перлинку”?!

Щасливе
10.02.2020  12:00

Дитячий міні-садок «Перлинка» – це територія щастя та  унікальний простір для гармонійного розвитку дітей.

Зручність

Іноді батькам просто необхідно залишити дитину на деякий час, а на пошуки хорошої няні немає часу. В цьому випадку міні-сад – універсальне рішення проблеми. Адже тільки тут малюк проведе час з користю, побуває на розвиваючих заняттях відповідно до віку, дізнається багато нового і цікавого.

Соціальна адаптація та інтелектуальний розвиток особистості

Найчастіше, багато батьків хвилюються, що постійно перебуваючи тільки в колі своїх близьких, дитина не отримує достатньо навичок спілкування з однолітками, а також буде відставати від них інтелектуально. Саме міні-сад допомагає вирішити ці побоювання!

Затишок і екологічність в усьому

Міні-сад Перлинка обов’язково стане для дитини цікавим і комфортним місцем, куди хочеться піти з задоволенням. Оскільки, керуючись принципами фінської моделі освіти, наші педагоги створюють теплу, щасливу атмосферу, дотримуючись екологію спілкування з кожною маленькою особистістю!

Саме завдяки цим важливим перевагам коротке розставання з батьками сприймається дитиною спокійно і безболісно.

Ми з радістю чекаємо в міні-саду Перлинка діток від 2 до 6 років.

У вас є можливість залишити дитину як на половину (з 8.00 до 13.00 або з 13.00-19.00 год), так і на повний день (з 8.00 до 19.00), що залежить від обраного вами місячного абонемента.

Переймаючи кращий, який довів свою ефективність, досвід європейської дошкільної освіти, ми створили особливі умови в міні-саду. Наші дітки багато гуляють на свіжому повітрі, під чуйним керівництвом педагогів досліджують природу і світ навколо себе, опановують в ігровій формі безліч важливих і потрібних знань.

В обов’язкову програму занять протягом тижня (з понеділка по п’ятницю) входять такі предмети:

-Розвиток мовлення

-Розвиток сенсорики, дрібної і великої моторики

– математика, логіка

– англійська

– хореографія

– творчість

– музика

– логопедичні  заняття

– казкотерапія

– ознайомлення з природою

– лего студія

Всі заняття проводяться в групах відповідно до вікових особливостей кожної дитини, а розклад складено таким чином, що інтелектуальні навантаження вміло чергуються з фізичними!

Треба сказати, що, крім основної  програми, ми приділяємо велику увагу розвиваючому середовищі і вихованню. Важливо в нашому сучасному світі бути не тільки освіченим і розвиненим, але і вихованою людиною. А ці навички потрібно прищеплювати з самого раннього дитинства.

Ми готові забезпечити повноцінне харчування для тих діток, які виявлять бажання харчуватися під час перебування в нашому міні-садку.

Про дітей з особливостями розвитку

Так, ми приймаємо дітей з особливостями розвитку. У нас не діляться діти на зручних і незручних. Якщо вихователь не може впоратися, то питання не до дитини, а до компетентності вихователя. Зараз модно поняття «гіперактивна дитина», і її теж зараховують до «психологічного відхилення», дитина відразу стає незручною для всіх – і для вихователів, і для батьків (деяких).

З фізичними відхиленнями ми прийняти дітей поки, на жаль, не можемо, так як для цього необхідна спеціальна інфраструктура.

Крім міні-садочка, ми пропонуємо батькам вибрати різні додаткові заняття:

-шахи;

-англійська мова  індивідуалні та групові заняття;

-арт-студія;

– театральна студія;

– сучасні танці;

– підготовка до школи;

– групи раннього розвитку Мама+ малюк від 1 до 3 років;

– Самостійний малюк від 1.5 до 3років;

– Логопед та психолог;

– Підготовка до ЗНО та ДПА

– Майстер-класи та свята.

Дитячий міні садок “Перлинка” сьогодні – це свобода вибору для батьків: вибору кращого для свого малюка і раціональність використання часу, який дитина проводить в дитячому міні- садку зі створенням комфортного настрою, що сприяє емоційному благополуччю  кожного малюка . Нехай і ваша дитина переконається в цьому сама!

 Наша адреса: м. Рівне, вул. Андрія Мельника,2
Телефон: 096-78-72-102

, , , , , переглядів: 794


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *