Чому рівнянам не варто чекати гарячої води

Щасливе
01.04.2024  12:30

Рівнетеплоенерго пояснює, що постачання гарячої води, нажаль, збитковий процес. Це зумовлено кількома об’єктивними причинами, це:

– Чималі втрати гарячої води через зношеність мереж;

– Крадіжки гарячої води споживачами через дію на лічильники гарячої води. А також відсутність лічильників, де проживає багато людей, але зареєстрований оди мешканець;

– І найголовніша, це переважна більшість споживачів, яка користується електронагрівальними приладами для гарячої води. Що об’єктивно, є значно дешевше ніж споживання централізованої подачі гарячої води.

Як зміниться вартість виготовлення закордонного паспорта

На сьогодні борг споживачів перед компанією «Рівнетеплоенерго» сягнув рекордних 313,7 мільйонів гривень. Відтак компанія заборгувала державній компанії ТОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз Трейдинг». Станом на 26 березня, тільки прострочена заборгованість «Рівнетеплоенерго» за спожитий газ становить 94,9 мільйона гривень.

Тому згідно повідомлення ТОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз Трейдинг» з 01.04.2024 року припиняється постачання газу нашій компанії (дивіться лист «Нафтогаз Трейдинг) до повного розрахунку за спожитий газ. Відтак немає навіть технічної можливості постачати гарячу воду споживачам.

Тому наполегливо просимо рівнян розрахуватись за спожите тепло. Оскільки в літній період необхідно проводити поточні ремонти мережі і обладнання котелень, їх заміну, провести гідравлічні випробування. Щоб мати можливість почати наступний опалювальний сезон.

, , , , переглядів: 69


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *