Чому у перукарнях Рівного не дбають про здоров’я клієнтів (+КОМЕНТАР)

Щасливе
20.09.2017  13:20

Про те, що у закладах краси Рівного не надто дбають про чистоту і стерильність свідчить кількість закладів , які дозволяють собі таку розкіш як проведення санітарно-епідеміологічних досліджень Лабораторним центром, їх всього 26 зі 153. Чому така ситуація склалась у Рівному, кореспонденту “РІВНЯНИ” розповіли у Рівненському обласному лабораторному центрі. 

У перукарнях відсутній державний контроль за дотриманням законодавства, тому радує те, що з великої кількості власників салонів та перукарень хоча б 26 дбають про здоров’я своїх клієнтів. Проводити дослідження за власною ініціативою у салонах краси, перукарнях ми не можемо, тому що діє мораторій. До нас звертаються власники, які   хочуть перевірити на скільки їхні працівники дбають про дезінфекцію та стерильність приладів. Вони самі визначають кратність та обсяг проведення досліджень, укладають річний договір про проведення змивів з об’єктів навколишнього середовища, дослідження на стерильність, а Лабораторний центр проводить згідно договору відповідні дослідження.

В перукарнях  проводяться процедури з порушенням шкірних покривів,  також є можливість інфікувати клієнта грибковими інвазіями, тому стерильність інструментів – це запорука здоров’я.  Відомчий контроль проводиться відповідно санітарних норм і правил перукарень різних типів, тому вартість такої перевірки залежить від об’єму лабораторних робіт, – коментує ситуацію завідувач Відділення організації епідеміологічних досліджень відділу дослідження біологічних факторів Рівненського обласного лабораторного центру Юлія Михайлівна ГЕРАСИМЧУК .

У переліку перукарень та салонів, які піддають дослідженню власний санітарний стан немає багатьох популярних закладів краси. Не факт, що в них з цим проблеми, але й надійність безпеки вашого здоров’я тримається лише на чесному слові  власників та персоналу такого закладу.
, , , , , , , , переглядів: 2 653


На правах реклами


Один коментар
  1. і що з результатами досліджень? Невже все стирильно і нічого не проросло? Дана стаття не несе жодної інформативності щодо дотримання санітарних правил та режиму стерилізації. Щось зробили і?

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *