Чим дивуватиме рівнян фестиваль “ART JAZZ 2019”

Збір коштів на потреби армії України
Щасливе
10.07.2019  15:20

Чим дивуватиме рівнян фестиваль “ART JAZZ 2019”

Про те, чим здивує рівнян цьогорічний фестиваль “ART JAZZ 2019” можа буде почути під час прес-конференції, яку вже завтра проведуть у Рівному. 

Локацію для спілкування з журналістами обрали не випадково. Адже “Майстерня міста” і була створена саме для того, щоб стати сучасним комунікативним майданчиком.

  • Майстерня міста – це загальнодоступний простір для обговорення важливих для міста питань, майданчик на якому генеруються, обговорюються ідеї корисні для міста, – говорить заступник міського голови Рівного Віталій ГЕРМАН. – Завдання «Майстерні міста» – об’єднати професіоналів і пересічних рівнян. Саме тому ця прес-конференція відбудеться саме в цих стінах.

То ж вже завтра – 11 липня – о 12.00 в “Майстерні міста Рівного”, що по вулиці Лермонтова, 6 відбудеться презентація традиційного міжнародного джазового фестивалю “ART JAZZ 2019”.

На прес-конференції організатори повідомлять про лайн-ап  фестивалю “ART JAZZ 2019”, а також презентують інноваційну культурно-освітню програму для навчання молодих джазових музикантів “ART JAZZ School” європейського гатунку, яка вперше відбудеться у Рівному, завдяки підтримці Українського культурного фонду.

Офіційними учасниками прес-конференції будуть президент міжнародного джазового фестивалю «ART JAZZ» Сергій Гемберг та арт-директор фестивалю Олена Шульга.

, , , переглядів: 778Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *