Чим дивуватиме рівнян фестиваль “ART JAZZ 2019”

PodologRivne
10.07.2019

Чим дивуватиме рівнян фестиваль “ART JAZZ 2019”

Про те, чим здивує рівнян цьогорічний фестиваль “ART JAZZ 2019” можа буде почути під час прес-конференції, яку вже завтра проведуть у Рівному. 

Локацію для спілкування з журналістами обрали не випадково. Адже “Майстерня міста” і була створена саме для того, щоб стати сучасним комунікативним майданчиком.

  • Майстерня міста – це загальнодоступний простір для обговорення важливих для міста питань, майданчик на якому генеруються, обговорюються ідеї корисні для міста, – говорить заступник міського голови Рівного Віталій ГЕРМАН. – Завдання «Майстерні міста» – об’єднати професіоналів і пересічних рівнян. Саме тому ця прес-конференція відбудеться саме в цих стінах.

То ж вже завтра – 11 липня – о 12.00 в “Майстерні міста Рівного”, що по вулиці Лермонтова, 6 відбудеться презентація традиційного міжнародного джазового фестивалю “ART JAZZ 2019”.

На прес-конференції організатори повідомлять про лайн-ап  фестивалю “ART JAZZ 2019”, а також презентують інноваційну культурно-освітню програму для навчання молодих джазових музикантів “ART JAZZ School” європейського гатунку, яка вперше відбудеться у Рівному, завдяки підтримці Українського культурного фонду.

Офіційними учасниками прес-конференції будуть президент міжнародного джазового фестивалю «ART JAZZ» Сергій Гемберг та арт-директор фестивалю Олена Шульга.

, , , переглядів: 750


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *