Cуб’єкти господарювання Рівненщини зареєстрували 1854 РРО

Щасливе
01.04.2024  17:04
В Головному управлінні ДПС у Рівненській області нагадують підприємцям про встановлений законодавством обов’язок проведення розрахунків з покупцями товарів (послуг) із застосуванням РРО/ПРРО та видачею відповідних розрахункових документів.
Наразі реєстратори розрахункових операцій та/або програмні реєстратори розрахункових операцій не застосовуються суб’єктами господарювання, які здійснюють розрахункові операції при продажі товарів на ринку, лише платниками єдиного податку першої групи – фізичними особами – підприємцями.
З початку 2024 року представники бізнесу Рівненщини зареєстрували 1854 реєстратори розрахункових операцій (РРО), з яких 1434- програмні РРО.
Всього ж у податковій службі області, станом на 1 квітня 2024 року, зареєстровано 21663 реєстратори розрахункових операцій, у т.ч. 13261 – ПРРО.
Тож, обираючи реєстратори розрахункових операцій, суб’єкти господарювання Рівненщини віддали перевагу саме програмним РРО – кількість їх реєстрації 8402 більша, ніж класичних РРО.
Нагадуємо, що використання  РРО та ПРРО має для суб’єкта господарювання чимало переваг, серед яких: можливість підключення до РРО/ПРРО вагів; сканування штрих-коду для отримання ціни товару з бази даних; можливість зменшення ціни для привілейованих клієнтів; можливість фіксувати дату, час та деталі розрахунків; фіксація форми оплати; можливість формування звітності за будь-який період; можливість підрахунку будь-яких податків та знижок.
, , , переглядів: 35


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *