Cвященик з Рівного розповів про православне свято жінок

Щасливе
03.05.2020  09:44

Сьогодні, 3 травня, православна церква вшановує жінок-мироносиць. Ось що про це свято розповів священик з Рівного Василь Рудніцький.

Допис про це свято ієрей розмістив на своїй сторінці у мережі Фейсбук.

Зображення зі сторінки ПЦУ в мережі Фейсбук.
Сьогодні день, коли Церква вшановує жінок-мироносиць. День тих, які явили метушливому світу приклад і зразок жертовної любові. Адже легко бути поряд з Христом, коли Він входить у місто, а Його зустрічають вітальними голосами, коли під ноги Йому кидають пальмове віття. Легко бути поруч, коли творяться чудеса, коли зціляються біснуваті і прозрівають сліпі.
Але страшно бути поряд з Ним, коли повтікали учні “з остраху перед юдеями“. Усі повтікали, навіть той, хто казав: “Ходімо й ми і помремо з Ним” (Ін. 11:16), навіть той, хто, озброївшись мечем, у пориві відчайдушної хоробрості відсік вухо рабу первосвященика. Страшно бути з Ісусом, коли навколо – пустеля, а Той, на Кого сподівалися і Кому вірили, висить на Хресті, поранений та мертвий.
І от, коли всім навколо страшно, знаходяться слабкі, тремтячі від страху жінки, які забувають і про страх, і про себе, і про свої проблеми, забувають про небезпеку і йдуть з Христом до кінця…
Сховай меч відважний Петро, опусти очі, вірний Фома! Слабка жінка першою побачила Воскреслого.
Зі святом, дорогі сестри! З вашим церковним святом! Ви будуєте будинок не на піску, а на камінні. І камінь цей – любов!
, , , , переглядів: 1 534


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *