Де і кому з рівнян треба оформити субсидію на неопалювальний період

Щасливе
30.04.2024  14:00

У місті Рівне встановлено нові процедури надання житлових субсидій на неопалювальний період, спрямовані на забезпечення максимальної зручності для мешканців. Згідно з оновленими правилами, більшість домогосподарств отримають житлову субсидію автоматично. Однак, деякі групи мешканців все ще мають звернутися за отриманням субсидії на неопалювальний період особисто.

Пільги щодо сплати земельного податку

Так, за новими умовами, житлова субсидія на наступний період призначається автоматично, якщо у складі домогосподарства є внутрішньо переміщені особи, члени домогосподарства орендують житлові приміщення або кількість фактично проживаючих зареєстрованих осіб у домогосподарстві менша, ніж зареєстрованих. Однак, у випадках, коли розмір платежу за житлово-комунальні послуги під час опалювального сезону не перевищував встановленого обсягу, субсидія на цей період може бути призначена автоматично з розміром 0,00 грн.

Для тих, хто має необхідність особисто подати заяву на отримання житлової субсидії на неопалювальний період, забезпечено зручні умови. Документи можна подати з травня по червень у пунктах Департаменту соціальної політики Рівненської міської ради. Прийом проводиться незалежно від місця реєстрації мешканців за адресою: м. Рівне, 16 Липня 49/51.

Якими будуть ціни на електроенергію

Для забезпечення якісного обслуговування громадян розгорнуті додаткові робочі місця в Центрі надання адміністративних послуг міста Рівне, де працюють спеціалісти Департаменту соціальної політики. Також у мікрорайоні “Ювілейний” та смт. Квасилів організовано прийом документів і надання консультацій за місцем реєстрації мешканців.

Для отримання додаткової інформації та консультацій звертайтеся за контактними телефонами вказаними нижче або скористайтеся послугами телефонної гарячої лінії Департаменту соціальної політики. Усі зусилля спрямовані на забезпечення максимальної зручності та якісного обслуговування мешканців Рівного в процесі отримання житлових субсидій на неопалювальний період.

, , , , переглядів: 55


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *