Де на Рівненщині збудують 34 нові амбулаторії

Щасливе
24.06.2018  10:00
На Рівненщині планують збудувати 34 новенькі амбулаторії. Гроші на їх будівництво будуть виділені з державного бюджету. Для деяких сіл області такі амбулаторії стануть справжнім подарунком. Адже діючі ФАПи знаходяться у жахливому стані, а подекуди і взагалі ледь не завалюються.

Де будуть збудовані нові амбулаторії:

села Білки, Богуші, Зірне та Бистричі Березнівського району.  На Володимиреччині – у селах Городець та Полиці. У Гощанському районі амбулаторія буде зведена у селі Горбаків. Також у Боремельській ОТГ та у селі Вовковиї у Демидівському районі.
На Дубенщині будуватимуть амбулаторії у селах – Семидуби, Повча та у Смизькій ОТГ. У двох ОТГ – Людинській та Удрицькій, що на Дубровиччині, почнуть зводити лікарські амбулаторії загальної практики – сімейної медицини та у селі Кривиця. У Зарічненському районі свої амбулаторії матимуть села Морочне та Кухітська Воля.
У центрі Здовбиці, що на Здолбунівщині, побудують амбулаторію з житлом для трьох – чотирьох лікарів. Три ОТГ на Костопільщині – Постійне, Дюксинське та Пісківське матимуть свої лікарські амбулаторії. В Острозькому районі амбулаторію будуватимуть у селі Плоске, а в Рокитнівському – у селах Блажево та Томашгород. У Рівненському районі має бути збудовано аж 5 амбулаторій – у селах Бармаки, Забороль, Шпанів, Голишів та Клевань. На Сарненщині будівництво розпочнеться в Клесівській ОТГ та у селах – Костянтинівка, Люхча, Ремчиці та Корост.
Сільські голови не приховують того, що будівництво нових ФАПів – подія надважлива у житті села. І це справді те, чого люди дуже довго чекали. Не виключення село Забороль, де роками ФАП функціонував на “межі виживання” у аварійній будівлі.
  • Наш ФАП обслуговує 1420 мешканців сіл Забороль та Боянівка. А приміщення, у якому він функціонує, в аварійному стані. Тому, як тільки мене обрали сільським головою, я докладав усіх можливих зусиль, щоб привернути увагу до цієї проблеми і просив збудувати новий медичний заклад. Оскільки існуюча будівля ремонту не підлягає, – говорить голова Олександрійської ОТГ (до виборів 2018 – Заборольський сільський голова) Микола ШУСТОВ. – Приємно, що на державному рівні зрозуміли важливість вирішення доступності медицини на селі. І Забороль у числі сіл, де будуть нові амбулаторії.

Про це повідомляє прес-служба Рівненської ОДА.

Проект розроблено компанією Євро Хауз та узгоджено Мінгеріонбудом

, , , , переглядів: 2 591


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *