Де у Рівному можна так попаритись, щоб не “паритись”?

квиток на автобус
Щасливе
Провидиця
07.12.2017  14:48

З настанням холодів похід у сауну стає чи не пунктом першим у програмі розваг та відпочинку на вихідні. Щоб не телефонувати друзям, бігати по всім лазням в околиці, оцінюючи умови та можливості для комфортного відпочинку, нидіти в інтернеті, можна просто зайти на сайт відгуків 20.ua і знайти всю потрібну інформацію про вінницькі сауни та лазні. Особливої цінності така інформація набуває саме завдяки вашим, друзі, відгукам та зауваженням.

Разом з вами ми вже оцінювали в якому ресторані, кафе чи барі у місті вам зручно, комфортно і смачно, яка служба таксі надає найкращий сервіс і з якою турфірмою відпочивати комфортно.

Сьогодні ми пропонуємо відмітити вашу особливу сауну чи лазню. Одним словом, розповідайте все! Кожне ваше зауваження прийметься до уваги, адже опитування на сайті 20.ua створене саме для вас, для того, щоб визначитися із найкращими і покращити ті моменти, які не задовольняють вас у інших саунах чи лазнях. Приєднуйтесь до обговорення і висловіть свою точку зору!

Як залишити відгук на сайті в м. Рівне

Далі у спецпроекті “Бренд року 2017”ми пропонуватимемо користувачам оцінити роботу рівненських ЖЕКів. Не залишайтеся осторонь, адже саме ваш голос може стати вирішальним у визначенні рейтингу того чи іншого закладу!

Де у Рівному попаритись?

Переглянути результати голосування

Завантажується ... Завантажується ...

Якщо закладу який відвідуєте ви намає у переліку, ви можете додати його у Каталог.

Сайт 20.ua – це каталог компаній, де можна залишати відгуки про сервіс компаній та виставляти їм оцінки. Таким чином, вінничани мають можливість обрати дійсно надійного постачальника або виконавця, якого рекомендують самі ж споживачі. Тому 20.ua і є першим “народним” інтернет-каталогом у Вінниці – саме оцінки і відгуки користувачів ми ставимо на перше місце. Завдяки мінімалістичному дизайну каталогу знайти для себе те, що потрібно, дуже просто – чи то навчання, побутові послуги (ремонт взуття, виготовлення ключів, сантехніки, електрики), спортивні секції чи будь-що інше.

, , , , , , , , , переглядів: 1 474Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *