Де у Рівному проводять безкоштовні заняття для дітей

Щасливе
28.04.2024  11:00

У Рівному стартує ініціатива з надання безкоштовних занять для дітей та підлітків, які постраждали від війни в Україні. Цей проект, реалізований ГО «Дівчата», має на меті підтримати та забезпечити можливості для розвитку цільової аудиторії.

Де і коли: Простір для проведення занять розташований за адресою вул. Соборна, 430. Запрошуємо всіх охочих приєднатися до нашого телеграм-каналу, де ви зможете дізнатися про всі заплановані заходи та події, які вже активно відбуваються у нашому просторі. Приєднуйтесь за посиланням: https://t.me/godivchata_children.

У Рівному стартувала Школа Супергероїв

Про проект: Проект «Підтримка дітей та підлітків, які постраждали від війни в Україні» спрямований на створення безпечного та підтримуючого середовища для дітей, які потребують особливої уваги та допомоги. Наші заняття спрямовані на розвиток різноманітних навичок та інтересів, а також на формування позитивного психологічного стану у дітей.

Запрошуйте друзів: Ми раді кожному учаснику наших занять та закликаємо вас запрошувати своїх друзів та знайомих. Разом ми створюємо сприятливе середовище для зростання та розвитку молодого покоління.

, , , переглядів: 58


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *