Де відпочивали відомі рівняни: Світлана Богатирчук-Кривко

квиток на автобус
Щасливе
Провидиця
23.08.2018  13:00

Літо – сезон відпусток!Ніщо так не відкриває очі на світ, та не розширює кругозір,як подорожі. Ми вирішили розпитати рівнян,як вони провели або планують провести свою відпустку. Адже літо закінчується,а попереду – оксамитовий сезон. Хто вже встиг насолодитися відпусткою та морським прибоєм, а хто тільки планує – на море. Варіантів відпочинку безмежна безліч…

Ну що ж,давайте дізнаємось,де відпочивають відомі рівняни.


Світлана Богатирчук-Кривко
Заступник голови Рівненської обласної державної адміністрації
Ми в цьому році з чоловіком відпочивали у дітей, в Сполучених Штатах Америки. Ми відвідали округ Колумбія,штат Вірджинія,штат Нью-Джерсі, м.Анапаліс, м.Вашингтон, м.Нью-Йорк. Сподобалося,що це інша країна,яка в розвитку небагато випереджає нас.

Приємно вразила якість доріг,якість послуг,що надаються. Вразила турбота за свою історію та свою минувшину. Всі музеї для туристів та мешканців США повністю безкоштовні завдяки не державі,а гільдіям меценатів,яка управляє та утримує ці музеї.
Ми з чоловіком прихильники не лежачого та пляжного відпочинку,а навпаки намагаємося більше рухатися,багато ходити – до 15-20 кілометрів на день,та відвідувати нові різні місця.

 

, , , переглядів: 2 568

На правах рекламиЗалишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *