Делегація з Рівного працює в Норвегії

Щасливе

Заступник міського голови Рівного Віталій Герман, начальник управління стратегічного розвитку та інвестицій Сергій Гемберг та проректор з навчально-методичної та виховної роботи НУВГП Олег Лагоднюк перебувають з робочим візитом у Норвегії.

Рівняни за спеціальними запрошеннями відвідають  Norwegian-Ukrainian Business Forum 2019, який відбудеться 28 січня.

  • Перебуваємо нашою делегацією на запрошення друзів з Норвезько-української промислової палати. Фото центральної частини міста. Дякуємо нашому Другу Amund Myklebust за теплу зустріч і ознайомчу екскурсію містом. Завтра запланована зустріч на бізнес форумі та прийом у мера Осло, – розповів заступник міського голови Рівного Віталій ГЕРМАН.

 

, , , , , Переглядів: 1 582

Головні новини


Реклама


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *